Strona główna Bez kategorii Szczęśliwego Nowego Roku!

Szczęśliwego Nowego Roku!

0

Bez względu na to, czy wybierają się Państwo na bal, czy zamierzają tę ostatnią noc 2015 roku spędzić z przyjaciółmi albo po prostu w domu, życzymy szampańskiej zabawy!

fajerwerki, foto KSJ 2
Dla Świdnicy to był całkiem udany rok. Bezrobocie spadło poniżej 10%, olbrzymią rozbudowę przeszedł zakład japońskiego koncernu NIFCO, a w pozostałych firmach zatrudnienie utrzymuje się na stabilnym poziomie. Sporo działo się na drogach w Świdnicy. Kierowcy przetrwali kilkumiesięczne utrudnienia i od grudnia mogą jeździć odremontowaną ulicą Sikorskiego, powstały także dwa nowe ronda, w tym jedno szczególnie oczekiwane – na skrzyżowaniu ulic Wałbrzyskiej i Polnej Drogi.

Mieszkańcy Świdnicy nie mogli narzekać na brak rozrywek i wydarzeń kulturalnych. Obok stałych, ważnych festiwali – Bachowskiego, Filmów Dokumentalnych „Okiem Młodych” i Teatru Otwartego, z sukcesem dołączył kolejny, Festiwal Filmów Fabularnych „SPECTRUM”.

Oby 2016 przyniósł kolejne oczekiwane wydarzenia i inwestycje. Świdniczanom życzymy spacerów po odnowionym Parku Centralnym, nowych, wygodnych chodników, łódek na zalewie Witoszówka, pewnej i dobrze płatnej pracy. A przede wszystkim samych dobrych wiadomości!

Wydawca i Redakcja Swidnica24.pl

Poprzedni artykułŚwidniczanie na świecie: Sylwester w Nowym Jorku
Następny artykułWitali 2016 rok na Rynku