Strona główna Sport Moto Pożegnali rajdowy sezon w Dzierżoniowie

Pożegnali rajdowy sezon w Dzierżoniowie

0

KJS Pożegnanie Sezonu w Dzierżoniowie zorganizowany przez Automobilklub Dolny Śląsk przeszedł już do historii. W imprezie wzięły udział trzy załogi teamu Świdnica Rally w składzie: Marcin Pietrzyk/Mariusz Kupiec (Honda Civic), Przemysław Zajda/Paweł Lerch (Honda Civic) oraz Mateusz Durlik/Michał Marczewski (Peugeot 106). Partnerem medialnym świdnickiej grupy radowej jest Swidnica24.pl.

r1

Organizator przygotował trzy próby, które zawodnicy pokonywali w trzech pętlach. Pierwszym odcinkiem była Sieniawka – śliska i techniczna. Kolejnym była Hopa po której można było ,,polatać,, – dosłownie i w przenośni. Był to bardzo szybki odcinek, na którym wielu rajdowców miało przygody, jak choćby nasz zawodnik Przemek Zajda, który po odwiedzeniu rowu uderzył w drzewo. Na szczęście prócz odległej lokaty na koniec zawodów nic więcej się nie stało. Ostatnią próbą było Targowisko, duży plac na którym organizator ustawił ciekawą i trudną technicznie trasę. Zawody zebrały same pochlebne opinie, a zawodnicy nie ukrywali zadowolenia z odcinków jakie przygotowali organizatorzy.

Nasza ekipa znów zawitała na podium:

Marcin Pietrzyk z Mariuszem Kupcem zajęli 1. miejsce w klasie Gość oraz 1. lokatę w klasyfikacji generalnej całej imprezy.

Mateusz Durlik z Michałem Marczewskim wywalczyli 3. pozycję w klasie K3

Przemek Zajda z Pawłem Lerchem po przygodach zajęli 8. miejsce w klasie K3

/Grzegorz Klimowski/

Poprzedni artykułKolejna wygrana siatkarzy Manufaktury
Następny artykułMedale świdnickich bokserów w Poznaniu