Strona główna Sport Piłka nożna Piotr Bolkowski nowym trenerem Polonii-Stali

Piotr Bolkowski nowym trenerem Polonii-Stali

0

Długo nie przyszło nam czekać na następcę Marcina Dymkowskiego, dotychczasowego trenera pierwszej drużyny Polonii-Stali Świdnica występującej w piłkarskiej III lidze dolnośląsko-lubuskiej. W rundzie wiosennej zespół biało-zielonych poprowadzi Piotr Bolkowski.

 bolkowski

Od 15 stycznia 2016 roku nowym trenerem pierwszej drużyny Polonii-Stali Świdnica będzie Piotr Bolkowski. Szkoleniowiec jest byłym zawodnikiem klubów dolnośląskich, a obecnie posiadaczem trenerskiej licencji UEFA. Ostatnio prowadził innego III-ligowca – KP Brzeg Dolny. Nowemu trenerowi życzymy sukcesów w biało-zielonych barwach i uzyskania założonego celu, jakim jest wywalczenie miejsca, premiowanego pozostaniem w zreformowanej III lidze.

 

Piotr Bolkowski klub z Brzegu Dolnego prowadził od lipca 2012 roku. W tym czasie jego podopieczni przystępowali do rozgrywek wrocławskiej klasy okręgowej. W trakcie dwóch sezonów wprowadził swoją ekipę na szczebel III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Dolnobrzeżanie grając jako beniaminek zakończyli sezon 2014/2015 na przyzwoitym dwunastym miejscu w tabeli. Przed sezonem 2015/2016 szeregi Klubu Piłkarskiego opuściła spora grupa zawodników i było jasne, że jedenastce z Brzegu Dolnego trudno będzie się włączyć w walkę o utrzymanie ligowego bytu. Ekipa KP zdobyła w rundzie jesiennej osiem punktów, ale dwukrotnie zdołała pokrzyżować plany świdniczanom remisując 0:0 i 2:2.

 

Nowemu trenerowi życzymy powodzenia w biało-zielonych barwach! – czytamy w komunikacie klubu.

Poprzedni artykułPuchar zostaje w Świdnicy! [59 ZDJĘĆ, VIDEO]
Następny artykułWpadła do rowu