Strona główna Sport Piłka nożna Osiedle znów na fotelu lidera

Osiedle znów na fotelu lidera

0

Po zwycięstwie ze Znajomymi Fryzjera, ekipa Osiedla i Przyjaciół powróciła na fotel lidera rozgrywek Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej. Na kolejnych stopniach podium po po czterech seriach spotkań Darbor Bolesławice i Ebueee Ehee.

hala2

Wyniki 4. kolejki:

Venus Nowice – Gimnazjum Junior 8:7 (2:3)
Venus: M. Charytanowicz (4), Pieniążek, Wirchniański, Włodarczyk, Zdanowicz
Gimnazjum: Stolarz (4), Czabanowski (3)

Drużyna Venus długo nie mogła przełamać się w meczu z Gimnazjum, bo w pierwszej połowie to młodzi piłkarze prowadzili grę i po bardzo dobrej grze Marcina Stolarza prowadzili do przerwy 3:2. Po zmianie stron do roboty wziął się Mariusz Charytanowicz i zaczął wreszcie trafiać do bramki. Przeciwnicy popełniali przewinienia, czego konsekwencją były kolejne straty bramkowe. Gimnazjum nadal płaci frycowe i brakuje im jeszcze boiskowego cwaniactwa, stąd też kolejna minimalna porażka.

Darbor Bolesławice – Perlaże 7:5 (3:3)
Darbor: Skupniewicz (3), Kloc, Koblowski, Krzykalski, Sobel
Perlaże: Adamowicz (2), Kusio (2), Gałka

Derby Bolesławic były bardzo zaciętym pojedynkiem, zwłaszcza w pierwszej połowie, która zakończyła się remisem 3:3. Po zmianie stron Darbor odskoczył na dwa gole, ale po skutecznych akcjach Perlaży wykończonych przez Adamowicza znów był remis. Przełomowa była 28. minuta, kiedy to Darbor zdobył dwa trafienia i wygrał 7:5.

Znajomi Fryzjera – Osiedle i Przyjaciele 7:11 (1:5)
Znajomi: Myśliński (2), Rosiak (2), Jagieła, Janiszewski, Kwiatek
Osiedle: D. Tymcik (4), Sowa (4), Borowy (3)

Losy spotkania rozstrzygnęły się bardzo szybko, bo już po 6 minutach gry. Osiedle prowadziło już wtedy 5:0!. Później nieco spuściło z tonu i dało pograć rezerwowym zawodnikom. Znajomi strzelili pierwszą bramkę dopiero w 13. minucie. W drugiej połowie Osiedle grało chaotycznie i dało sobie wbić aż sześć goli, chyba za dużo jak na mistrza.