Strona główna Bez kategorii Kolorowy Magazyn Swidnica24.pl już jest!

Kolorowy Magazyn Swidnica24.pl już jest!

0

Przegląd najważniejszych wydarzeń, fotoreportaże i spotkania z wyjątkowymi świdniczanami. 22 numer kolorowego Magazynu Swidnica24.pl już czeka na Czytelników. Mamy dla Państwa upominek –  kupony rabatowe na usługi i zakupy!

Magazyn okładka grudzień 2015

W grudniowym, świątecznym wydaniu szczególnie polecamy opowieść o pani Krysi, która mimo własnej, trudnej sytuacji, wspiera najuboższe i chore dzieci ze Świdnicy, dziergając na drutach piękne czapki i koronkowe bombki. Świąteczny nastrój już udziela się silnym mężczyznom – o tym, jak dobrze jest spotkać się najbliższymi opowiadają mistrzowie sportu Paweł Fajdek i Jerzy Brzostowski. Zachęcamy także do lektury rozmowy z Juliuszem Chrząstowskim aktorem Narodowego Starego Teatru w Krakowie i współtwórcy sukcesu teatralnego ruchu amatorskiego w Świdnicy.

Kolorowy, bezpłatny miesięcznik czeka na Czytelników w dobrych punktach w Świdnicy. Jest dostępny w urzędach, wybranych sklepach, przychodniach  i budynkach użyteczności publicznej, a także w Informacji Turystycznej i Miejskiej Bibliotece publicznej. Zapraszamy do lektury.

Poprzedni artykułNifco: Nie zastąpimy Polaków pracownikami z Ukrainy
Następny artykułSikorskiego gotowa. Nie wszyscy zadowoleni