Strona główna Sport Siatkówka Faworytki nie zawiodły

Faworytki nie zawiodły

0

Siatkarki z Gimnazjum nr 3 w Świdnicy bez większych problemów wygrały turniej siatkówki w ramach „Współzawodnictwa szkolnego 2015-2016”. Zawody zorganizowane przez Świdnicki Ośrodek Sportu i Rekreacji odbyły się 10 grudnia w hali sportowej Gimnazjum nr 3. Siatkarki z „trójki” w pokonanym polu pozostawiły ekipy z Gimnazjum nr 1, 2 i 4.

siata

Mistrzynie Świdnicy awansowały tym samym do dalszych szczebli rozgrywek. Najbliższy turniej już 13 stycznia o godz. 10.00 również w hali sportowej Gimnazjum nr 3 w Świdnicy. Skład zwycięskiego zespołu: Aleksandra Frankowska, Karolina Gaik, Katarzyna Kołtunowicz, Daria Liwuś, Oliwia Łuszyńska, Aleksandra Miezgiel, Agata Nowak, Angelika Rutowicz, Julia Stefańska, Paulina Wazner, Martyna Wierzbicka, Natalia Żołnierek. Na zakończenie najlepszym zespołom wręczono pamiątkowe dyplomy oraz medale. Wyróżnione zostały też najlepsze zawodniczki: Wiktoria Gałązka /G-1/, Kaja Sobczyk /G-2/, Julia Stefańska /G-3/ i Julia Działowska /G-4/.

W związku z nowym zapisem Szkolnego Związku Sportowego Dolny Śląsk, w finale powiatowym wystąpią także zeszłoroczni mistrzowie rozgrywek miejskich – dziewczęta z Gimnazjum nr 1 i chłopcy z Gimnazjum nr 3.

Plan najbliższych imprez siatkarskich:

Finał powiatu dziewcząt – 13.01.2016 r. – godz. 10.00 w hali Gimnazjum nr 3 w Świdnicy

Finał powiatu chłopców – 14.01.2016 r. – godz. 10.00 w hali Gimnazjum w Żarowie

Poprzedni artykułŚwidnicka Kolęda rozpoczęta [FOTO/PROGRAM]
Następny artykułPijany Ukrainiec na klatce schodowej