Strona główna Bez kategorii Dzieci czarowały na scenie

Dzieci czarowały na scenie [FOTO]

0

Blisko 200 najmłodszych świdniczan wystąpiło w czwartkowe popołudnie na scenie teatru z najpiękniejszymi kolędami i pastorałkami. Na Wieczór Bożonarodzeniowy przedszkolaki i uczniów szkół podstawowych zaprosiła Szkoła Podstawowa nr 315.

Kolędy dzieci-teatr-17.12 (9)

W dorocznym konkursie wystąpiły zespoły  14 przedszkoli i szkół. – Wszystkim należą się wielkie brawa za świetne przygotowanie, piękne stroje i serce, włożone w wykonanie kolęd i pastorałek – mówi Joanna Grębowska-Szpak, dyrektorka Szkoły Podstawowej nr 315. Wszystkim uczestnikom przyznano wyróżnienia, a nagrody specjalne trafiły do Niepublicznego Przedszkola „Frajda”, Niepublicznego Przedszkola „Radosny Delfinek”, Przedszkola Miejskiego nr 1 w Świdnicy oraz Szkoły Podstawowej nr 315.

 Wieczór Bożonarodzeniowy uatrakcyjniły także kiermasz ozdób świątecznych i kawiarenka „Pod reniferem”. Oczywiście nie mogło zabraknąć św. Mikołaja, który rozdawał słodycze. W przygotowanie wydarzenia zaangażowała się cała szkolna społeczność – Rada Rodziców, dzieci i nauczyciele.

/red./

Zdjęcia Łukasz Kufner

Poprzedni artykułSzpital Latawiec 3. w województwie, 17. w Polsce
Następny artykułUwaga! Kradną pieniądze i biżuterię