Strona główna Sport Siatkówka Awans w wielkim stylu

Awans w wielkim stylu

0

Uczennice „Ekonomika”(SOS V LO Świdnica) po zdobyciu mistrzostwa powiatu świdnickiego, przeszły jak burza przez kolejny etap zmagań, jakim były rozgrywki na poziomie strefy wałbrzyskiej.  W półfinale dawnego województwa wałbrzyskiego, który odbył się 1 grudnia nasze siatkarki pokonały Liceum Ogólnokształcące z Kłodzka oraz Zespół Szkół nr 1 z Wałbrzycha, natomiast  14 grudnia w finale Liceum Ogólnokształcące z Nowej Rudy, a także kolejny raz Zespół Szkół nr 1 z Wałbrzycha.

siatka

Należy zaznaczyć że nasze uczennice od początku rozgrywek nie straciły jeszcze ani jednego seta gromiąc wszystkie rywalki po 2:0. Najlepszą zawodniczką naszej drużyny została uznana Julita Rafałko. Całej drużynie gratulujemy awansu do ścisłego finału dolnośląskiego, który odbędzie się 11 stycznia w Świdnicy – mówi trener Wojciech Ząbek.

Podopieczne trenerów Wojciecha Ząbka, Katarzyny Czapli oraz Michała Tomiałowicza wystąpiły w następującym składzie: Natalia Gezella – kapitan drużyny, Aleksandra Sowa, Kornelia Grzelka, Ewelina Pawelska, Paulina Pawelska, Paulina Kalinowska, Julita Rafałko, Paulina Jewiarz, Martyna Kulik, Marta Mielnik i Julia Graczyk.

Poprzedni artykułHandlował choinkami bez pozwolenia
Następny artykułPo choinkę do Galerii Świdnickiej