Strona główna Sport Piłka nożna Wyjazdowa batalia w Gorzowie Wielkopolskim (relacja live z meczu piłkarzy)

Wyjazdowa batalia w Gorzowie Wielkopolskim (relacja live z meczu piłkarzy)

0

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica zakończą w sobotę, 14 listopada rundę jesienną na boiskach III ligi dolnośląsko-lubuskiej. Na naszej drodze stanie Stilon Gorzów Wielkopolski. Swidnica24.pl zaprasza na tekstową relację live z pojedynku rozgrywanego w Gorzowie Wielkopolskim. Dopingujemy naszych piłkarzy, startujemy o 13.45!

DSC_6495

Spotkanie w Gorzowie Wielkopolskim nie będzie dla podopiecznych Marcina Dymkowskiego ostatnią potyczką w 2015 roku. Dolnośląski Związek Piłki Nożnej postanowił bowiem o rozegraniu awansem dwóch kolejek z rundy wiosennej. Jeśli warunki atmosferyczne na to pozwolą, to nasi piłkarze skonfrontują się jeszcze na wyjazdach z Klubem Piłkarskim Brzeg Dolny i Budowlanymi Lubsko.

Obecnie w tabeli wyżej plasuje się Stilon. Nasi najbliżsi rywale z 27 punktami znajdują się na 8. pozycji, świdniczanie zgromadzili w swoim dorobku 21 „oczek” i są dwie lokaty niżej. Mecz rozpocznie się o 14.00, z relacją live startujemy kwadrans wcześniej. Zapraszamy do śledzenia na bieżąco najważniejszych wydarzeń z boiska w Gorzowie Wielkopolskim.

Poprzedni artykułŚKPR zagra na parkiecie wicemistrzów Polski
Następny artykułTomasz Bohuszewicz sięgnął po Puchar Hiszpanii