Strona główna Bez kategorii Rusza plebiscyt „Kobieta z pasją”

Rusza plebiscyt „Kobieta z pasją”

1

25 listopada w teatrze w Świdnicy spotkają się aktywne kobiety z całego regionu. Spędzą wspólnie atrakcyjne i pełne niespodzianek popołudnie, przeplatane rozmowami oraz poradami ekspertów. Wszystko za sprawą pierwszego Świdnickiego Forum Kobiet, połączonego z plebiscytem „Kobieta z Pasją”.

Kobieta z pasją
I Świdnickie Forum Kobiet to wydarzenie, które z założenia promuje i wspiera kobiety.  Impreza dla wszystkich pań, bez względu na wiek, stan cywilny, miejsce zatrudnienia czy zamieszkania, przygotowywana z inicjatywy świdnickiej radnej Magdaleny Rumiancew-Wróblewskiej, a współorganizowana m.in. przy wsparciu Miasta Świdnica oraz Spichlerza Kultury.
– Ma zachęcić kobiety do aktywności społecznej, biznesowej, zawodowej, politycznej, zwiększyć ich świadomość, poczucie własnej wartości i przekonać, że zawsze mogą się rozwijać i realizować własne pasje – mówi Magdalena Rumiancew-Wróblewska, radna Rady Miejskiej w Świdnicy. – Punktem kulminacyjnym I Świdnickiego Forum Kobiet będzie przyznanie statuetek w Plebiscycie „Kobieta z Pasją”. Nagrodzimy wyjątkowe panie w czterech kategoriach: Kobieta w Kulturze i Sztuce, Kobieta Przedsiębiorcza, Kobieta Fit i Supermenka. W Kapitule wyróżnienia zasiądą osobowości ze świata kultury, samorządu, przedstawiciele instytucji promujących przedsiębiorczość kobiet, a także będących dla nich wsparciem – dodaje.
Zgłoszenia do Plebiscytu „Kobieta z Pasją” przyjmowane są bezpłatnie do 15 listopada 2015r. Regulamin konkursu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne są na stronie: www.naszbiznes24.pl.
I Świdnickie Forum Kobiet zaplanowano na środę, 25 listopada 2015r. w teatrze w Świdnicy. Początek o godz. 16:30. Będzie miało charakter otwartego, bezpłatnego spotkania, któremu towarzyszyć będą różne atrakcje.
W programie jest m.in. pokaz brafittingu oraz motywacyjny wykład „Żyj z pasją i radością”, przygotowywany przez Joannę Konczanin – psychologa i trenera z międzynarodowym doświadczeniem. Odbędzie się również debata pod hasłem „Kobieta Spełniona”, w której uczestniczyć będą znane i lubiane panie, które osiągając sukces zawodowy, równocześnie realizowały się jako żony i matki. Wspólnie ze stylistkami dokonamy także spektakularnych metamorfoz kilkunastu pań. Podczas całkowicie poświęconego płci pięknej popołudnia, nie zabraknie również atrakcyjnych nagród dla uczestniczek, a każda pani otrzyma upominek.
Współorganizatorami I Świdnickiego Forum Kobiet są Dolnośląski Portal Gospodarczy NaszBiznes24.pl, Urząd Miasta w Świdnicy oraz Spichlerz Kultury. Patronat Honorowy nad wydarzeniem objęli: Prezydent Miasta Świdnicy Beata Moskal – Słaniewska, wicemarszałek Województwa Dolnośląskiego Ewa Mańkowska, Wojewoda Dolnośląski Tomasz Smolarz oraz Poseł na Sejm RP Robert Jagła. Partnerami są m.in.: gmina Świdnica, gmina Marcinowice, Starostwo Powiatowe w Świdnicy, Fundusz Regionu Wałbrzyskiego oraz Nadleśnictwo Świdnica.
/Iwona Petryla, sekretarz plebiscytu/
Poprzedni artykułZmiana w terminarzu, MKS zagra w sobotę na wyjeździe
Następny artykułDni Gór: Podwójna miłość alpinisty