Strona główna Temat dnia Poczuj moc x-wakacji!

Poczuj moc x-wakacji!

0

Marzysz o rodzinnych wczasach, wycieczce do Paryża lub niezapomnianej podróży do najbardziej egzotycznych zakątków świata? Jest takie miejsce w Tesco, gdzie każdy Twój sen o podróży może się spełnić.

x wakacje Malediwy

Z miłości do podróży

Biuro podróży x-wakacje założył niemal 5lat temu Roman Kuc. Od samego początku powtarzał, że nie chce sprzedawać podróży czy wycieczek, a realizować klientów marzenia. Sądząc po ilości zadowolonych osób, którzy powracają do niego co roku, swoją misję spełnia znakomicie.

Jak podkreśla właściciel, x–wakacje to efekt wielu podróży w różne zakątki globu i wielu lat doświadczeń w turystyce – Byliśmy nie tylko w Grecji, Egipcie, Turcji, Bułgarii, Włoszech, Hiszpanii Maroku czy na Malcie, ale także na Madagaskarze, Kubie, Dominikanie, w Chinach, Meksyku czy w Indiach – wylicza. Ponadto pracownicy biura kilka razy do roku udają się na wyjazdy studyjne by poznać bazę hotelową oraz największe atrakcje turystyczne danego Państwa czy regionu. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że katalogowa wiedza nie wystarcza, a im więcej hoteli osobiście sprawdzimy, tym lepiej będziemy mogli doradzić naszym klientom – tłumaczy Roman Kuc. Cóż, do wyjazdów nikogo z x-wakacje nie trzeba przekonywać, bo tutaj każdy po prostu kocha podróżować.

Spędź wakacje na sto sposobów

Szeroki wachlarz ofert, jakie oferuje X-wakacje obejmuje wiele miejsc wartych odwiedzenia. Znajdą się wśród nich zarówno propozycje dla urodzonych leniuchów, ale także dla tych, którzy preferują aktywny bądź niekonwencjonalny sposób wypoczywania.

Z x-wakacje pojedziesz na city break m.in. do Pragi, Berlina, Barcelony, na rodzinne wczasy do Grecji, Turcji, Egiptu czy Hiszpanii, spędzisz wakacje w wielkim stylu w Dubaju, ale też możesz wybrać się na bajeczny rejs wśród raf koralowych Oceanu Indyjskiego, ponurkować na Malediwach, udać się na safari w głąb Tanzanii czy powrócić do przeszłości, ale w karaibskich klimatach, lecąc do fascynującej Hawany. Wybór destynacji, scenariuszu wymarzonych wakacji jest wręcz nieograniczony.

Grupowe Wyjazdy

Doświadczenie w organizowaniu podróży dla klientów indywidualnych spowodowało, że x-wakacje zaczęło specjalizować się także w wyjazdach typu incentive. Biuro może pochwalić się wieloma doskonałymi realizacjami imprez dla firm, szkół, korporacji i wielu innych podmiotów, które zostały docenione przez zleceniodawców. Poza organizacją wycieczek typu city break, wyjazdami integracyjnymi i motywacyjnymi, x-wakacje specjalizują się także w organizacji podróży służbowych, delegacji, konferencji itp.

Moc x-wakacji

Każde, nawet najdłuższe wakacje kiedyś się kończą. Prawdziwy, wymarzony, „skrojony na miarę” wyjazd pozwala jednak z uśmiechem na ustach powracać do najpiękniejszych, wakacyjnych wspomnień. Wszyscy, którzy chcą by ich wypoczynek okazał się być tym wyśnionym, powinni spełnić swoje wakacyjne marzenie z x-wakacje.

Oferta Biura Podróży x-wakacje

Oferta dla firm

Poprzedni artykułŚwidnicka młodzież z Erasmusem we Włoszech
Następny artykułWirtualny spacer nad lasami [OBEJRZYJ]