Strona główna Sport Piłka nożna Piłkarze Polonii-Stali walczą ze Stilonem (relacja live)

Prowadzona przez trenera Marcina Dymkowskiego drużyna Polonii-Stali Świdnica powalczy o punkty III ligi dolnośląsko-lubuskiej ze Stilonem Gorzów Wielkopolski. Jesteśmy razem z naszymi piłkarzami na stadionie przy ulicy Olimpijskiej. Prosimy pamiętać o odświeżaniu strony. Zapraszamy na relację tekstową live!

Za kilka minut rozpoczęcie spotkania.

Zawodnicy wychodzą już na murawę

Skład Polonii-Stali: B. Kot, Marszałek, Salamon, Sudoł, Ciuba, Szuba, Sowa, Tarnov, Jaros, Luber, Kohut. Na ławce: Stitou, Tobiasz, Gładysz, Ł. Kot, Morawski, Kozachenko

Rozpoczynamy spotkanie

1′ – z dystansu strzela Wiśniewski, pewnie piłkę łapie Kot

3′ – rzut rożny dla Stilonu, próbujemy wyjść z kontrą, ale Kohut zatrzymany przez obrońcę

5′ – zespołowa akcja świdniczan zakończona niestety niedokładnym zagraniem do Tarnova. Od bramki Wolarek

7′ – zawodnik Stilonu zapragnął sprawdzić Kota strzelając z dystansu, futbolówka pewnie ugrzęzła w dłoniach naszego golkipera

10′ – bardzo dobra akcja dwójkowa Jarosa z Tarnovem, do akcji wkroczył jednak ostatni obrońca Stilonu powstrzymując akcję

13′ – Maliszewski trafia do świdnickiej bramki… Gol nieuznany, rywal na wyraźnym spalonym

15′ – rzut wolny dla Polonii-Stali, wrzutka Szuby, zamieszanie i odgwizdane przewinienie Iegora Tarnova, najlepszego strzelca świdnickiego zespołu

18′ – Sudoł – żółta kartka

21′ – sędzia Horożaniecki odgwizduje nieco kontrowersyjny rzut karny dla Stilonu

22′ Pewnie pod poprzeczkę trafia Paweł Posmyk strzelając na 1:0 dla gorzowian!!!

24′ – rzut wolny z narożnika pola karnego, zamieszanie w szesnastce Stilonu, niezwykle szczęśliwie piłką ląduje na linii w dłoniach Wolarka

27′ – kolejny rzut rożny dla biało-zielonych, niestety brakuje strzału na bramkę Stilonu

30′ – Posmyk huknął z 20 metrów, piłkę odbił, ale ze sporym trudem Bartłomiej Kot

34′ – brutalny faul gracza Stilonu – tylko żółta kartka dla Patryka Bila

36′ – świetnie z rzutu wolnego przymierzył Sowa, końcami palców piłkę trącił Wolarek

38′ – seria rzutów rożnych świdniczan – bez zagrożenia. Dobry okres gry naszej ekipy.

42′ – sprytne rozegranie rzutu wolnego gospodarzy – sytuację wyjaśniają na szczęście nasi obrońcy

44′ – Zawistowski – żółta kartka

45′ – Sudoł uderza z 25 metrów z rzutu wolnego – Panu Bogu w okno

koniec pierwszej połowy – przegrywamy 0:1

Rozpoczynamy drugą połowę bez zmian w składach

47′ – rzut rożny dla Stilonu – bez zagrożenia dla naszej bramki

49′ – kolejny korner dla gorzowian, zamieszanie w naszej szesnastce, a tam najwięcej zimnej krwi zachowuje Adam Gruszecki! 2:0 dla Stilonu!

Przy okazji żółta kartka dla Szuby

52′ – Morawski zmienia Sowę

54′ – rzut wolny dla Polonii-Stali, piłka o metr mija bramkę Stilonu

55 – Zawistowski ogląda drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę. Gramy w przewadze!

56′ – Tobiasz w miejsce Kohuta

60′ – próbujemy atakować, szukając kontaktowego gola. Niestety brakuje precyzji w naszych działaniach

64′ – Posmyk fauluje Marszałka, ale żółtą kartkę ogląda nasz bramkarz – Kot mocno oceniający całą sytuację

65′ – Łukasz Kot zastępuje Ciubę

67′ – Tarnov próbował zaskoczyć bramkarza rywali strzałem z dystansu – próba bardzo niedokładna

70′ – przejmujemy piłkę w środku pola, Sudoł decyduje się na uderzenie z 25 metrów – broni Wolarek

73′ – Ł. Kot próbował szukać Tarnova – niestety zagranie niedokładne

77′ – Gładysz pojawia się w miejsce Lubera

80′ – bardzo dobra akcja Sudoła, nasz obrońca podał piłkę do Szuby, a ten strzelił wprost w bramkarza

84′ – druga kartka dla Szuby – siły na boisku się wyrównały, gramy po dziesięciu

86′ – zabójcza kontra Stilonu zakończona niecelnym strzałem rywali z 20 metrów

90′ – sędzia dolicza minimum 3 minuty

koniec meczu – przegrywamy 0:2