Strona główna Polityka Partia RAZEM dla regionu wałbrzyskiego

Partia RAZEM dla regionu wałbrzyskiego

8

Partia RAZEM zaczyna intensywnie działać w regionie wałbrzyskim oraz powiększać swoje szeregi. Dostrzegając wiele problemów, z jakimi borykają się miasta i gminy regionu, rozpoczęła intensywne prace nad opracowaniem strategii rozwiązywania ich.

razem

Wałbrzyska partia RAZEM na spotkaniu

Członkowie i sympatycy partii Razem ze Świdnicy, Wałbrzycha, Świebodzic, Żarowa, Dzierżoniowa i Bielawy spotkali się 18 listopada w jednej ze świdnickich restauracji, by opracować wspólny plan działania. Dyskutowano na temat najbardziej palących problemów w regionie: wysokich opłat za wodę w Wałbrzychu, trudności w komunikacji publicznej Bielawy i Dzierżoniowa z innymi miejscowościami oraz sytuacji na rynku pracy po upadku przemysłu w tych miastach, czy umiejętnego wydatkowania pieniędzy budżetowych na pomoc dzieciom w rodzinach zastępczych i dysfunkcjonalnych. Zebrani proponowali własne rozwiązania w tych kwestiach i zobowiązali się do czynnego działania na rzecz poprawy życia lokalnego społeczeństwa. Konkretne decyzje nie są jeszcze znane.

Wałbrzyski okręg partii RAZEM zawiązał się 3 listopada. Obecnie liczy on 9 członków oraz około 20 sympatyków. W zarządzie znajdują się Adrian Hyrsz, Anna Stabrowska oraz Daniel Tokar.  Partia planuje przyjmowanie nowych członków dopiero po Nowym Roku.

 (oprac. red.)

 

Poprzedni artykułWygraj bilety na Andrzejki [KONKURS]
Następny artykułJak nie teraz, to kiedy?