Strona główna Bez kategorii Kino na Szpilkach w świątecznym klimacie

Kino na Szpilkach w świątecznym klimacie

6

Bożonarodzeniowy nastrój, mnóstwo atrakcji i nagród, wręczenie pierwszej w historii statuetki „Złotej Szpilki” oraz honorowej „Słodkiej Szpilki”, a na koniec seans filmu „Listy do M. 2” – to wszystko czeka na panie, które wezmą udział w ostatniej w tym roku edycji Kina na Szpilkach, jaką zaplanowano na 19 listopada od godz. 18:00 w Cinema 3D w Świdnicy.

szpilki 5

zdjęcie archiwalne

Przed nami Boże Narodzenie, andrzejki czy sylwester, a najbliższe „Szpilki” będą doskonałą okazją do wprowadzenia się w nastrój świętowania. Na pewno postarają się o to partnerzy wydarzenia czyli m.in. Berydecor, Boutique 43 i Brafitti, którzy podpowiedzą, jakie modowe trendy będą królowały w tym roku, zachęcając do skorzystania ze swoich usług czy odwiedzenia salonów. Panie z Łukowa Beauty oraz Sekretu Piękna postarają się pomóc jeśli chodzi o zabiegi pielęgnacyjne i kosmetykę, by w tym magicznym okresie olśniewać i zachwycać. Na odrobinę relaksu i przerwy od przygotowań do świąt zaprosi Magia Dotyku oraz Marconi Medica, a aby być spokojnym o swoje żołądki i zdrowie po obfitej wigilii czy sylwestrze zachęcać będzie do odwiedzin Centrum Dietetyczne Naturhouse. A co zrobić gdy nie mamy pomysłów na prezent dla bliskich? Nic prostszego – wystarczy przyjść na najbliższe Kino na Szpilkach i może Mydlarnia u Franciszka lub Mary Kay rozwiąże zakupowe problemy. Natomiast spokój o finanse postarają się zapewnić panie z Banku Zachodniego WBK, które doradzą w wyborze najlepszych opcji pożyczkowych i kredytów w tym okresie. Nie zabraknie również czegoś na ząb dzięki Starej Szopie, Diabelskiemu Burgerowi oraz pracowni cukierniczej Babeczki Cafe.

Po raz pierwszy zostanie wręczona statuetka „Złotej Szpilki”, czyli nagrody dla osoby, firmy bądź instytucji, która wyróżnia się działaniami na rzecz kobiet w naszym regionie. Głosowanie odbyło się podczas poprzedniej edycji Kina na Szpilkach w październiku, a panie mogły oddać głos na Stowarzyszenie „Mamy co kochamy” (liczne działania na rzecz mam i kobiet) , Magdalenę Rumiancew – Wróblewską (pomysłodawczynię i organizatorkę I Forum Kobiet w Świdnicy), Elżbietę Dudziak (przewodniczącą świdnickiej Ligi Kobiet Polskich), MKS Świdnica (za propagowanie i wspieranie sportu wśród kobiet) czy Centrum Dietetyczne Naturhouse (za metamorfozy). Wręczone zostaną również honorowe „Słodkie Szpilki” dla Katarzyny Dzwoniarskiej, Violetty Mazurek oraz obecnej prezydent Beaty Moskal-Słaniewskiej za pomysł i wcielenie go w życie ponad 3 lata temu cyklicznego spotkania dla pań w kinie – Kina na Szpilkach.

Jeśli klimat świąteczny, to nie może zabraknąć upominków, które będą do wygrania w konkursach, a sponsor główny najbliższego Kina na Szpilkach czyli restauracja Manufaktura przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania jest SUPER PREZENT, jednak by dowiedzieć się co to będzie koniecznie trzeba przyjść na „Szpilki”! Całe spotkanie zwieńczy pokaz filmu „Listy do M. 2”.

UWAGA KONKURS! – Już teraz zapraszamy do wspólnej zabawy. Szukamy najpiękniejszych życzeń na Boże Narodzenie, które znajdą się na świątecznej kartce Cinema 3D w Świdnicy na facebooku. Propozycje należy przesłać do 17 listopada na adres [email protected], podając imię i nazwisko oraz numer telefonu. Zwycięzca otrzyma voucher na nocleg dla 2 osób + 3-daniową obiadokolację w Hotelu Pałac Jugowice, a drugie i trzecie miejsce wyróżnione zostanie ścieżką dźwiękową do filmu „Listy do M. 2” oraz upominkiem z salonu Empik w Świdnicy. Wyniki oraz wręczenie nagród 19 listopada podczas Kina na Szpilkach.

Poprzedni artykułPięć tysięcy koron w orszaku
Następny artykułJPSC 2015: Silna obsada turnieju rocznika 2005