Strona główna Bez kategorii Spontaniczny św. Mikołaj

Spontaniczny św. Mikołaj

0

Rafał Świątek związany z kreatywną grupą Prankers Świdnica i zespołem Third Eye zamierza zostać św. Mikołajem i obdarować przypadkowe dzieci prezentami. Jego plan jest jednak uzależniony od hojności innych ludzi, tych wszystkich, którzy zdecydują się wesprzeć jego akcję i przekazać na jej cel zabawki.

zabawki

Co roku przez całą zimę biegam w czapce mikołaja i farbuję brodę na biało – mówi Rafał Świątek – Taki wygląd w tym okresie na prawdę czyni życie lepszym. W tym roku mam zamiar przebrać się trochę lepiej za św. Mikołaja i wraz z pomocnikiem przejść się od placu Grunwaldzkiego przez Rynek w stronę Galerii, obdarowując część najmniejszych, jeszcze wierzących w św. Mikołaja dzieci.

Rafał Świątek

Rafał czeka na wszystkie zabawki, które sprawią radość dzieciakom oprócz puzzli, gier planszowych i klocków, których sprawdzenie i odpowiednie pakowanie może być trudne lub niemożliwe. Mogą być to zabawki używane, ale ważne, żeby nie były popsute. Ich gromadzeniem i czyszczeniem zajmuje się Rafał wraz z przyjaciółmi i rodziną, dlatego osoby, które chciałby zostać darczyńcami w tej akcji i przekazać jakieś zabawki proszone są o bezpośredni kontakt z Rafałem. Można to zrobić w komentarzu pod postem, który jest dostępny TU

/af/

Poprzedni artykułWygraj bilety do Cinema 3D [KONKURS]
Następny artykułNauka z Panem Błyszczakiem