Strona główna Bez kategorii Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR]

0

Cztery premiery, a wśród nich głośno komentowany „Makbet” ze znakomitą francuską aktorką  Marion Cotillard – to tylko część propozycji świdnickiego kina Cinema 3D. Sprawdź, co jeszcze będzie można obejrzeć od 27 listopada do 3 grudnia.

Makbet kadr

Kadr z filmu „Makbet”

WYDARZENIA SPECJALNE:
PORANKI FAMILIJNE – 28.11.2015 r. Start 10:00.
Cinema 3D zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu Poranki Familijne czyli wspaniałą zabawę dla całej rodziny. Tym razem przygotowaliśmy polskie bajki takie jak „Reksio Remontuję”, „Kluskowa Brama” oraz „Pierwszy Myping” z serii Wyprawy Profesora Gąbki. Po seansie tradycyjnie czekają gry i zabawy językowe z centrum edukacyjnym SMART a dla rodzica kawa lub herbata na dobry początek dnia.
Bilety w cenie 10zł do nabycia w kasach kina. Rezerwacji dokonywać można na www.cinema3d.pl

PREMIERY:
MOST SZPIEGÓW – Premiera 27.11.2015r.
USA; od 13 lat ; Thriller/Dramat 141min
Thriller szpiegowski, którego akcja rozgrywa się w okresie Zimnej wojny lat 50. XX wieku. Amerykański prawnik zostaje wysłany przez CIA do Związku Radzieckiego, by pomóc w uwolnieniu przetrzymywanego tam pilota wojskowego.
11:30 20:15 21:30

CZERWONY PAJĄK – Premiera 27.11.2015 r.
Polska; od 15 lat ; Thriller 95 min.
„Czerwony pająk” to film, którego inspiracją jest historia Karola Kota, seryjnego mordercy działającego w Krakowie w latach 60., znanego też jako „Wampir z Krakowa”. Karol z „Czerwonego pająka” jest nastolatkiem takim jak wszyscy – młody, dobrze zbudowany, u progu życia. Pochodzi z dobrego domu, nie ma problemów w szkole, odnosi sukcesy w sporcie, zakochuje się. Wszystko powinno być dobrze, ale nie jest. Punktem zwrotnym w jego życiu jest moment, gdy przypadkiem zostaje świadkiem morderstwa. Kierowany ciekawością, zaczyna śledzić zabójcę. W ten sposób odkrywa mroczną stronę swojej natury, której istnienia nie był świadomy
20:45

MAKBET – Premiera 27.11.2015 r.
Wielka Brytania/Francja/USA; od 15 lat ; Dramat113 min.
Producenci oscarowego „Jak zostać królem” przedstawiają ponadczasową opowieść o żądzy władzy, zdradzie, pasji i szaleństwie. Krwawa gra o tron w średniowiecznej Szkocji z Michaelem Fassbenderem i Marion Cotillard w rolach głównych. Wiedźmy przepowiadają, wracającemu z wojennej wyprawy lordowi Makbetowi, świetlaną przyszłość. Budzące się w nim ambicje i żądzę władzy podsyca Lady Makbet. Prorocze słowa czarownic spełnią się, ale jego droga na tron spłynie krwią, a korona na jego skroniach okupiona zostanie szaleństwem.
9:00 13:00 19:30

DOBRY DINOZAUR 2D/3D – Premiera 27.11.2015 r.
USA; b/o; Animowany/ Familijny/ Komedia 101 min.
Co by było, gdyby asteroida, której potężne uderzenie miliony lat temu doprowadziło do zagłady dinozaurów, jednak nie uderzyła w Ziemię? W alternatywnej historii, w której dinozaury nie wymarły, młody Apatozaur Arlo wpada do rzeki i zostaje porwany przez jej nurt. Starając się znaleźć drogę powrotną do domu, zaprzyjaźnia się z małym jaskiniowcem o imieniu Bąbel.
2D 11:15 15:45 17:00
3D 9:00 13:30 18:00

IGRZYSKA ŚMIERCI: KOSOGŁOS cz. 2 3D
USA; od 13 lat ; Sci-Fi/Przygodowy 137 min
Ostatnia część ekranizacji bestsellerowej trylogii autorstwa amerykańskiej pisarki Suzanne Collins. Katniss Everdeen (Jennifer Lawrence) i nieobliczalny Peeta Mellark (Josh Hutcherson) muszą stawić czoła bezlitosnemu Kapitolowi. Wraz z buntownikami próbują wygrać wojnę domową.
11:15 14:15 17:45

NAD MORZEM
USA; od 16 lat ; Dramat/Romans 132 min
Film opowiada historię kryzysu w związku amerykańskiego pisarza Rolanda (Brad Pitt) i jego żony Vanessy (Jolie Pitt). Całość dzieje się w malowniczej Francji lat siedemdziesiątych. Według słów aktorki i reżyserki, nawiązuje do tradycji kina europejskiego lat sześćdziesiątych i siedemdziesiątych. To opowieść o związku naznaczonym stratą, ale także o trwałości wbrew okolicznościom i wreszcie o drodze do wybaczenia i akceptacji.
14:15

LISTY DO M 2
Polska; od 12 lat ; Komedia romantyczna 119 min.
Od wydarzeń znanych z „Listów do M.” minęły równo cztery lata i wszyscy bohaterowie przygotowują się do kolejnej Wigilii. Mikołaj (Maciej Stuhr), który znalazł szczęście u boku Doris (Roma Gąsiorowska), wciąż nie może zdecydować się na oświadczyny, co prowokuje jego syna Kostka (Jakub Jankiewicz) do obmyślenia sprytnej, świątecznej intrygi z pierścionkiem zaręczynowym w tle. Małgosia (Agnieszka Wagner) i Wojtek (Wojciech Malajkat) adoptowali Tosię (Julia Wróblewska), ale teraz, tuż przed Bożym Narodzeniem, ich rodzina musi zmierzyć się wspólnie z nową, trudną sytuacją, związaną ze zdrowiem Małgosi. Karina (Agnieszka Dygant) – obecnie wzięta pisarka i Szczepan (Piotr Adamczyk) – teraz taksówkarz, rozstali się, lecz ich ścieżki nieustannie się przecinają. Związek Betty (Katarzyna Zielińska) i „niegrzecznego” Mikołaja Mela (Tomasz Karolak) nie przetrwał próby czasu, Betty wychowuje ich synka Kazika z nowym partnerem Karolem (Marcin Perchuć). Czy Mel zdoła udowodnić, że zasługuje na miłość syna i stać się dla Kazika prawdziwym super bohaterem? Wladi (Paweł Małaszyński) wciąż kieruje Agencją Mikołajów, wspierany przez niezawodną Larwę (Katarzyna Bujakiewicz) i nową pracownicę – Magdę (Magdalena Lamparska), która mocno namiesza w związku popularnego muzyka Redo (Maciej Zakościelny) i Moniki (Marta Żmuda-Trzebiatowska). Rodzice (Małgorzata Kożuchowska, Waldemar Błaszczyk) zmagają się ze zbuntowanym nastoletnim synem, kontestującym Wigilię.
9:00 15:30 17:15 19:15 23:00

SPECTRE
USA; od 16 lat ; Akcja/Thriller 150 min.
Tajemnicza wiadomość na temat przeszłości Bonda skieruje go na trop złowrogiej organizacji WIDMO. Podczas gdy M toczy polityczną batalię o przyszłość MI6, agent 007 odkrywa przerażającą prawdę o najpotężniejszej instytucji przestępczej świata.
22:00
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w repertuarze.

RABUSIE FISTASZKÓW 2D/3D
USA; b/o; Animowany/Komedia/Przygodowy  85 min.
1 genialna wiewiórka, 10 gangsterów z przypadku i 1000 kilogramów orzeszków. Szykujcie się na najśmieszniejszy skok w historii kina animowanego! Wiewiór ledwo co wyszedł z zoologicznego ogrodu poprawczego, a już pakuje się w kolejną aferę. Chciwa korporacja wywiozła z lasu wszystkie żołędzie, aby przerobić je na… krem do pięt. Wiewiór skrzykuję ekipę włamywaczy, aby zorganizować skok stulecia i ocalić zwierzęta przed głodem. Trzy wiewiórki, wąż, żaba, szczur, nietoperz, jeżozwierz i egzotyczne pangoliny – takiej bandy rabusiów jeszcze w kinie nie było!
3D: 9:00

HOTEL TRANSYLWANIA 2 2D/3D
USA; b/o ; Animowany/Familijny/Komedia 89 min.
Film ” Hotel Transylwania 2 ” to kontynuacja przeboju z 2012 roku, opowiadającego o hotelu prowadzonym przez hrabiego Drakulę. Za reżyserie odpowiada twórca pierwszej części Genndy Tartakovsky, a głównym postacią głosu użyczą m.in. Adam Sandler, Selena Gomez oraz Steve Buscemi. Kiedy do hotelu przybywa bardzo stary wampir Vlad, mieszkańcy będą musieli skonfrontować starą szkołę z nowymi zwyczajami panującymi wśród potworów
3D 11:00
Cinema  3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułŚroda Literacka: Wiersze i jaja
Następny artykułŚwidnica stroi się na święta [FOTO]