Prezydent Beata Moskal-Słaniewska gościła dziś czwórkę akrobatów z MKS-u Polonia Świdnica: Doriana Pasa, Szymona Pasa, Jana Sochę, Szymona Bentkowskiego, a także ich trenera Piotra Pasa. Nasza ekipa wywalczyła w ostatnim czasie złoty medal na Mistrzostwach Polski i zajęła szóstą lokatę na Mistrzostwach Świata organizowanych w niemieckiej miejscowości Riesa.
Goście zostali wyróżnieni za wyniki i swoją wytrwałość otrzymując listy gratulacyjne oraz karty podarunkowe do sklepu sportowego. – Jestem bardzo dumna z tego, że w Świdnicy trenują i rozwijają swoje pasje tak utalentowani sportowcy. Wyczyn wasz, bez wątpienia opłacony był setkami godzin spędzonych w hali treningowej i wieloma wyrzeczeniami, co tylko pokazuje hart ducha i ogrom pracy wykonanej przez cały zespół – powiedziała Beata Moskal-Słaniewska, życząc kolejnych sukcesów, realizacji zamierzonych planów i niegasnącego zapału w doskonaleniu umiejętności sportowych.



![Zwycięski puchar dla ekipy z lubuskiego [FOTO/WYNIKI]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/CSC_1202-238x178.jpg)
![Mieszkańcy wyczuli gaz. Interweniowały służby [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/3-5-100x75.jpg)
![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/ul.-Stefana-Wyszynskiego-1-100x75.jpg)




![DRUMMERS FROM HELL Festival 2025. Kto wygrał zaproszenia? [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2025/12/Drummers-From-Hell-Fest-2024-@-Swidnicki-Osrodek-Kultury-foto-Rafal-Kotylak-14_small-100x75.jpg)
