Strona główna Bez kategorii Wyszukiwarka grobów już działa

Wyszukiwarka grobów już działa

0

Internetowa wyszukiwarka grobów i osób pochowanych na świdnickich cmentarzach komunalnych Grobonet jest już dostępna dla użytkowników. Usługa nie obejmuje cmentarza parafialnego przy alei Brzozowej.

grobonet
Znajdź groby bliskich na cmentarzach przy ulicy Słowiańskiej i Łukasińskiego
http://swidnica.artlookgallery.com/ – adres do strony głównej
http://swidnica.artlookgallery.com/grobonet/ – bezpośredni adres do wyszukiwarki Grobonet.

Aplikacja ta, to niezwykle praktyczne narzędzie, umożliwiające wyszukanie miejsca pochowania osoby zmarłej z poziomu przeglądarki internetowej. Pozwala ona dokładnie i jednoznacznie określić położenie grobu na cmentarzu, co wraz z mapą dojścia znacznie ułatwia jego odnalezienie.

Dzięki wyszukiwarce Grobonet osoba szukająca miejsca pochówku swoich bliskich może je odnaleźć błyskawicznie i praktycznie z każdego miejsca na świecie za pośrednictwem Internetu. Należy wpisać do formularza jedno lub więcej z następujących kryteriów: imię, nazwisko, datę urodzenia, datę śmierci lub lokalizację grobu (sektor, rząd, numer grobu). Otrzymamy listę osób pochowanych, które spełniają dane kryteria. Należy wybrać poszukiwaną osobę. Oprócz podstawowych informacji, takich jak imię, nazwisko, daty urodzenia i śmierci, wyświetlona zostaje także fotografia nagrobka oraz mapa cmentarza, z wyróżnionym sektorem, ułatwiająca odnalezienie wybranego grobu. Użytkownik wyszukiwarki może wybrać widok szczegółowy, gdzie w przejrzysty sposób zostaną zaprezentowane podstawowe dane o osobie pochowanej.

Grobonet umożliwia także zapalanie wirtualnego znicza, zlecenie sprzątania nagrobka, jego udekorowania, dokonania opłaty za miejsce na cmentarzu drogą internetową. Interaktywny administrator cmentarzy to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy oczekują od programów niezawodności, dostępności w dowolnym miejscu i czasie, bezpieczeństwa danych, prostoty obsługi oraz wszechstronności i możliwości dostosowywania aplikacji do swoich potrzeb.
Aplikacja ta umożliwia również administratorowi skuteczne zarządzanie cmentarzami poprzez kontrolę nad płatnościami, prowadzenie analiz finansowych cmentarza, czy też racjonalną gospodarkę miejscami na cmentarzu. System ten spełnia aktualne wymagania określone przez ustawodawcę, dotyczące ewidencji osób pochowanych i grobów. Miasto za usługę zapłaciło 63 tysiące złotych.

Poprzedni artykułPotrącił chłopca i uciekł [AKTUALIZACJA]
Następny artykułDebiut Gospodarczy zlikwidowany