Strona główna Sport Siatkówka Świetny mecz siatkarzy, Gwardia pokonana

Świetny mecz siatkarzy, Gwardia pokonana

0
Młodzi siatkarze UKS-u Dekoria Świdnica pokonali na własnym parkiecie Gwardię Wrocław 3:1 i obecnie są wiceliderami dolnośląskiej ligi kadetów.
dekoria

Przy dopingu wspaniałej publiczności pokonaliśmy Gwardię i to za trzy punkty. Chłopcy sprawili się na medal, zrealizowaliśmy wszystkie założenia taktyczne. W trzecim secie Gwardia została po prostu zdemolowana. Doskonała gra w obronie, która przysporzyła nam wiele punktów z kontry, doskonale atakujący i zagrywający nasi zawodnicy spokojnie i cierpliwie, mimo przegranego drugiego seta, dążyli do celu. Ten cel osiągnęli. Mam nadzieję, że w sobotnim rewanżu, we Wrocławiu również pokonamy Gwardię i zostaniemy liderami ligi dolnośląskiej. Wyróżniam wszystkich zawodników, bo każdy zapracował na ten sukces: Filip Slatan (9 pkt), Grzesiu Radziwiłko (2 pkt), Michał Jagiełło (14 pkt), Jakub Popławski (18 pkt), Jakub Borowy (5 pkt), Kacper Kaniowski (6 pkt), Rafał Bernat (libero), Mateusz Grymek, Patryk Stabrawa – ocenia trener drużyny Piotr Godula.
UKS Dekoria Świdnica – Gwardia Wrocław 3:1 (25:19, 21:25, 25:14, 25:18)