Strona główna Bez kategorii Spróbuj sił w reportażu telewizyjnym

Spróbuj sił w reportażu telewizyjnym

0

Widzisz więcej niż inni i chcesz podzielić się swoimi spostrzeżeniami? Interesuje cię dziennikarstwo i nowoczesne technologie? Spróbuj swoich sił w bezpłatnych warsztatach reportażu telewizyjnego!

warsztaty

– Wszystkich uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z naszego regionu zapraszamy do wzięcia udziału w warsztatach „Miasto jako organizm”, organizowanych w ramach projektu „Telewizja uśmiechu” – zachęcają organizatorzy. Tym razem uczestnicy będą obserwować miasto jako żywy organizm, funkcjonujący podobnie do ciała człowieka: z pulsującymi ulicami jako układem krwionośnym czy instytucjami jako ważnymi narządami. Podczas zajęć uczestnicy poznają nowoczesne techniki rejestracji wideo, m.in. timelapse czy slowmotion. Warsztaty będą prowadzone przez Przemka Matejkę, dziennikarza, specjalistę w dziedzinie technologii wideo.

Termin warsztatów: 24-25 października 2015 roku.

Zgłoszenia można nadsyłać do piątku, 23 października 2015, godziny 10:00. W zgłoszeniach prosimy podać swoje imię i nazwisko, wiek, nazwę szkoły i numer klasy, kontakt mailowy i telefoniczny. Dane należy wpisać w treść wiadomości mailowej i przesłać na adres: [email protected] (tytuł wiadomości: „Miasto jako organizm”). Warsztaty rozpoczną się spotkaniem organizacyjnym w piątek, 23 października, o godzinie 15:00 przy ul. Długiej 33 (Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych). W razie pytań  organizatorzy proszą o kontakt: +48530165873.

Projekt Fundacji Spichlerz Kultury dofinansowano ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
Honorowym patronem „Telewizji uśmiechu” jest Rzecznik Praw Dziecka – Marek Michalak.