Strona główna Sport Inne Pokaz taekwondo w Galerii Świdnickiej

Pokaz taekwondo w Galerii Świdnickiej [FOTO] [WIDEO]

0

Klub Sportowy Taekwondo „Tiger” wraz z Galerią Świdnicką byli organizatorami interaktywnych zajęć, które odbyły się dziś w świdnickim centrum handlowym. Na widzów czekały pokazy kopnięć, gimnastyki, samoobrony, konkursy i zabawy, a także pokaz specjalny najmłodszej grupy – Tiger Kids.

CSC_6162

Impreza rozpoczęła się punktualnie w samo południe w Galerii Świdnickiej, a widzom swoje umiejętności zaprezentowała grupa ponad 30 zawodników klubu „Tiger”. Swoich umiejętności mogli spróbować także najmłodsi chętni uczestnicy spoza klubu. To kolejna po boksie uczta dla miłośników sportów walki organizowana w Galerii Świdnickiej.

WIDEO: Mariusz Ordyniec

Sportowy Klub Taekwon-do „Tiger” to nowatorskie programy treningowe dla przedszkolaków, dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Treningi dla dzieci polegają na wplataniu podstaw wyszkolenia w zabawy ruchowe. Dzieci oswajają się z salą treningową i obecnością innych osób. Mają też okazję ćwiczyć z kolegami w różnym wieku, co przygotowuje je do późniejszego przezwyciężenia lęku przed osobami mającymi przewagę fizyczną.

/MDvR/

Poprzedni artykułLiterackie oblężenie Świdnicy [FESTIWAL]
Następny artykułKlęska siatkarek MKS-u. Najwyższa porażka od lat!