Strona główna Sport Piłka nożna Klęska AKS-u w starciu z beniaminkiem IV ligi

Klęska AKS-u w starciu z beniaminkiem IV ligi

0

Kolejnej porażki doznali piłkarze AKS-u Strzegom, którzy przegrali na boisku beniaminka IV ligi – Piast Nowa Ruda 0:2. Sytuacja podopiecznych Jarosława Krzyżanowskiego robi się coraz bardziej nieciekawa. Po tej porażce strzegomianie spadli na 13. miejsce w tabeli.

pilka1

W tym meczu miałem spory problem kadrowy, ale myślałem, że uda mi się zastąpić brakujących piłkarzy innymi zawodnikami. Niestety wynik końcowy jest niekorzystny. W mojej drużynie są zachwiane proporcje, gdyż aż 70% zespołu stanowią młodzieżowcy, których trochę przerasta gra na poziomie IV ligi. Za mało jest doświadczonych graczy, którzy mogą wziąć ciężar gry na swoje barki. Mamy momenty dobrej gry, jednak za chwilę popełniamy proste błędy, które w ogóle nie powinny nam się przydarzyć. W chwili obecnej gramy po prostu na tyle, na ile nas stać – komentuje trener AKS-u Strzegom, Jarosław Krzyżanowski.

Piast Nowa Ruda – AKS Strzegom 2:0 (1:0)

AKS: Nowak, Durajczyk (Gawlak), Posacki, Bęś, Sabat, Krupnik (D. Krzyżanowski), Szymczyk, Sobczak (Nitarski), Alwin, Wasilewski, Stępień (Matuszak)