Strona główna Sport Jeździectwo Duża impreza z gwiazdorską obsadą

Duża impreza z gwiazdorską obsadą

0

W tym tygodniu w Strzegomiu zostaną rozegrane międzynarodowe i krajowe zawody we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego – Strzegom October Festival. Impreza kończąca sezon w Ośrodku Jeździecki Stragona w Morawie imponuje ilością zgłoszeń oraz gwiazdorską obsadą.

 wkkw

Strzegom October Festival to nowe wydarzenie w sportowym kalendarzu Ośrodka Jeździeckiego Stragona w Morawie. W tym roku zawody zostaną rozegrane po raz pierwszy. W programie cztery konkursy międzynarodowe CI-short 3*, CI-long 2*, CI-short 2* i CI-long 1* oraz cztery krajowe CNC 1*, CNC P, CNC L i CNC L-18, a na listach startowych 250 koni – 170 w konkursach międzynarodowych i  80 w krajowych.

Rywalizować będą zawodnicy z 14 państw. Konkursy międzynarodowe zostały zdominowane przez reprezentantów Niemiec – ich reprezentacja w Strzegomiu będzie liczniejsza niż reprezentacja Polski!  W rywalizacji nie zabranie gwiazd światowego wkkw, jak  Sandra Auffarth (Niemcy), Andreas Dibowski (Niemcy), Linda Algotsson (Szwecja). Emocji z pewności dostarczy sobotni cross konkursów CI-short 3*, CI-long 2*, CI-short 2*, CI-long 1* i  CNC 1*. Na trasie strzegomskiego crossu będzie do pokonania świeżo oddana do użytku, przebudowana druga przeszkoda wodna. Zapraszamy do śledzenia przebiegu  imprezy za pośrednictwem wyników online.