Strona główna Sport Jeździectwo Duża impreza z gwiazdorską obsadą

Duża impreza z gwiazdorską obsadą

0

W tym tygodniu w Strzegomiu zostaną rozegrane międzynarodowe i krajowe zawody we wszechstronnym konkursie konia wierzchowego – Strzegom October Festival. Impreza kończąca sezon w Ośrodku Jeździecki Stragona w Morawie imponuje ilością zgłoszeń oraz gwiazdorską obsadą.

 wkkw

Strzegom October Festival to nowe wydarzenie w sportowym kalendarzu Ośrodka Jeździeckiego Stragona w Morawie. W tym roku zawody zostaną rozegrane po raz pierwszy. W programie cztery konkursy międzynarodowe CI-short 3*, CI-long 2*, CI-short 2* i CI-long 1* oraz cztery krajowe CNC 1*, CNC P, CNC L i CNC L-18, a na listach startowych 250 koni – 170 w konkursach międzynarodowych i  80 w krajowych.

Rywalizować będą zawodnicy z 14 państw. Konkursy międzynarodowe zostały zdominowane przez reprezentantów Niemiec – ich reprezentacja w Strzegomiu będzie liczniejsza niż reprezentacja Polski!  W rywalizacji nie zabranie gwiazd światowego wkkw, jak  Sandra Auffarth (Niemcy), Andreas Dibowski (Niemcy), Linda Algotsson (Szwecja). Emocji z pewności dostarczy sobotni cross konkursów CI-short 3*, CI-long 2*, CI-short 2*, CI-long 1* i  CNC 1*. Na trasie strzegomskiego crossu będzie do pokonania świeżo oddana do użytku, przebudowana druga przeszkoda wodna. Zapraszamy do śledzenia przebiegu  imprezy za pośrednictwem wyników online.

Poprzedni artykułLodowisko za niespełna dwa tygodnie
Następny artykułWalka o przepustkę do półfinału Pucharu Polski