Strona główna Bez kategorii Co grają w kinie?

Co grają w kinie? [REPERTUAR]

0

Dwie premiery, poranek familijny, opera, filmy z dreszczykiem i dla całych rodzin. Sprawdź, jakie propozycje ma od 9 do 15 października świdnickie kino Cinema 3D.

The Walk

WYDARZENIA SPECJALNE:
PORANEK FAMILIJNY – Tylko 10.10.2015r
START: 10:00 | CENA BILETU: 10zł
Cinema 3D w Świdnicy zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Poranki Familijne” czyli doskonała okazja do wspólnego spędzenia czasu dla rodziców i ich pociech. Tym razem zobaczyć będzie można na dużym ekranie takie polskie bajki jak „Koncert Świerszcza”, „Myszka i Mucha” oraz doskonale znany wszystkim „Reksio – marzyciel”. Po seansach na wszystkie dzieci czekają gry i zabawy językowe organizowane przez Smart Learning Centre a na rodziców na dobry początek dnia kawa i herbata.

Rezerwacji dokonywać można na www.cinema3d.pl

ZEMSTA NIETOPERZA – Tylko 15.10.2015r | godzina 20:00
Ostatnie już w tym roku spotkanie z „Klasyką Opery” w Cinema 3D.Opera Wiedeńska wystawia na nowo legendarną sztukę Zemsta Nietoperza napisaną w 1972 roku przez aktora, dyrektora teatru i opery, Otto Schenka. Scenografia i kostiumy zostały specjalnie odtworzone na cel jednej z najbardziej celebrowanych i popularnych operetek. Mylone tożsamości, flirt podczas balu maskowego, elegancka frywolność oraz całkowite pomieszanie to zabawne koło napędowe dla jednej z najbardziej ujmujących uwertur.

Rezerwacji dokonywać można na www.cinema3d.pl

PREMIERY:
HOTEL TRANSYLWANIA 2 2D/3D – 9.10.2015 r.
USA; b/o; Animowany/Familijny/Komedia89min
Film ” Hotel Transylwania 2 ” to kontynuacja przeboju z 2012 roku, opowiadającego o hotelu prowadzonym przez hrabiego Drakulę. Za reżyserie odpowiada twórca pierwszej części Genndy Tartakovsky, a głównym postacią głosu użyczą m.in. Adam Sandler, Selena Gomez oraz Steve Buscemi. Kiedy do hotelu przybywa bardzo stary wampir Vlad, mieszkańcy będą musieli skonfrontować starą szkołę z nowymi zwyczajami panującymi wśród potworów
2D 9:45 12:00 13:15 17:15
3D 9:15 11:15 15:15 19:15

THE WALK: SIĘGAJĄC CHMUR 3D – 9.10.2015 r.
USA; b/o ; Animowany/Familijny/Komedia 12min
Film ” The Walk. Sięgając chmur ” to film biograficzny przedstawiający historię Philippe’a Petita, francuskiego artysty-linoskoczka. Za reżyserię odpowiada Robert Zemeckis („Powrót do przyszłości”, „Forrest Gump”), w głównych rolach występują Joseph Gordon-Levitt, Charlotte Le Bon oraz Ben Kingsley. To prawdziwa historia. Film oparty został na podstawie powieści Philippe’a Petita „TO REACH THE CLOUDS”. W roli głównej występuje Joseph Gordon-Levitt jako młody marzyciel, który porwał się na niemożliwe: nielegalny spacer na linie pomiędzy wieżami WTC. Dotychczas 12 osób stanęło na Księżycu, lecz tylko jeden człowiek pokonał tę ogromną przestrzeń pomiędzy wieżami WTC. Wspierany przez swego mentora Pape Rudy’ego (Ben Kingsley) i międzynarodową ekipę pomocników Petit pokonał niezliczone przeszkody (w tym tarcia, zdrady przyjaciół, sytuacje, gdy realizacja projektu „wisiała na włosku”), aby zrealizować swój plan. Robert Zemeckis użył najnowszej technologii, aby stworzyć emocjonującą opowieść, w której najważniejsze są przeżycia bohaterów.
3D 14:00 16:45 19:30 22:00

PRAKTYKANT
USA; od 12 lat ; Komedia 121 min
Robert De Niro gra w filmie Bena Whittakera, 70-letniego wdowca, który odkrył, że emerytura nie jest wcale taka wspaniała. Dlatego wykorzystuje nadarzającą się okazję, aby wrócić do aktywnego życia i zatrudnia się jako starszy stażysta w redakcji strony internetowej poświęconej modzie, założonej i prowadzonej przez Jules Ostin (Anne Hathaway).
17:30 22:15

CHEMIA
Polska; od 13 lat ; Dramat 105 min
Inspirowana prawdziwymi wydarzeniami opowieść o niezwykłej miłości dwójki młodych ludzi balansujących na granicy życia i śmierci, miłości i szaleństwa. To opowieść o niezwykłym uczuciu, dojrzewaniu i poszukiwaniu własnej tożsamości. O miłości silniejszej niż strach. O tym, że warto kochać tak, jakby jutra miało nie być. Film powstał na kanwie wydarzeń z życia Magdy Prokopowicz – założycielki Fundacji Rak’n’Roll.
10:00 12:15 20:00 21:15

PANIE DULSKIE
Polska; od 12 lat ; Komedia/Obyczajowy 91 min
Do Melanii (Maja Ostaszewska), wnuczki pani Dulskiej (Krystyna Janda), przyjeżdża Rainer Dulsky (Władysław Kowalski), profesor psychiatrii ze Szwajcarii. Czuje że ma coś wspólnego z kamienicą, w której mieszkają Dulscy. Zaintrygowana historią rodu Melania, reżyserka filmowa, przyłącza się do jego poszukiwań. Kolejne odkrycia przeniosą ich w przeszłość pełną tajemnic, które na zawsze miały pozostać w ukryciu. Rodzina Dulskich ma wiele na sumieniu…
13:00 15:00 17:00

MARSJANIN 2D/3D –
USA; od 12 lat ; Akcja/Sci-Fi 141 min
Straszliwa burza piaskowa sprawia, że marsjańska ekspedycja, w której skład wchodzi Mark Watney, musi ratować się ucieczką z Czerwonej Planety. Kiedy ciężko ranny Mark odzyskuje przytomność, stwierdza, że został na Marsie sam w zdewastowanym przez wichurę obozie, z minimalnymi zapasami powietrza i żywności, a na dodatek bez łączności z Ziemią. Co gorsza, zarówno pozostali członkowie ekspedycji, jak i sztab w Houston uważają go za martwego, nikt więc nie zorganizuje wyprawy ratunkowej; zresztą, nawet gdyby wyruszyli po niego niemal natychmiast, dotarliby na Marsa długo po tym, jak zabraknie mu powietrza, wody i żywności. Czyżby to był koniec? Nic z tego. Mark rozpoczyna heroiczną walkę o przetrwanie, w której równie ważną rolę co naukowa wiedza, zdolności techniczne i pomysłowość odgrywają niezłomna determinacja i umiejętność zachowania dystansu wobec siebie i świata, który nie zawsze gra fair…
2D 14:30
3D 10:00 19:00 22:00

Cinema 3D zastrzega sobie prawo do zmian w repertuarze.

REZERWACJA TELEFONICZNA
+48 74 639 90 56

KONTAKT
CINEMA 3D Świdnica – Galeria Świdnicka
ul. Westerplatte 29, 58-100 Świdnica
tel: +48 74 639 90 56
www.cinema3d.pl

Poprzedni artykułŚKPR uda się w daleką podróż
Następny artykułProtestowali przed cyrkiem [FOTO]