Strona główna Temat dnia Zaktualizuj swoje CV już dziś. Praca czeka!

Zaktualizuj swoje CV już dziś. Praca czeka!

0

Czy wiesz, że aż 74% aktywnych zawodowo Polaków nie ma zaktualizowanego CV*? Warto zadbać o to zawczasu. Nigdy nie wiadomo, kiedy Twój wzrok przyciągnie interesująca oferta pracy. Bez odpowiedniego, czytelnego i aktualnego dokumentu może to oznaczać… straconą szansę zawodową.

1

Sprawdziliśmy specjalistów z jakich dziedzin za pośrednictwem serwisu Pracuj.pl najbardziej poszukiwano w Świdnicy i okolicach.

Przedstawiciel handlowy

Od kilku miesięcy specjaliści do ds. sprzedaży są najbardziej poszukiwanymi ekspertami na rynku pracy. W I kwartale 2015 r. w serwisie Pracuj.pl pojawiło się blisko 41 tysięcy ogłoszeń skierowanych do tej grupy. Również w Świdnicy cały czas pojawiają się nowe ogłoszenia pracy dedykowane handlowcom.

Kto może śmiało odpowiadać na te oferty? Sprzedażą powinny zawodowo zajmować się osoby, które doskonale radzą sobie z komunikacją z innymi, potrafią budować długofalowe relacje, są zorientowane na wynik i działanie oraz posiadają wysokie zdolności negocjacyjne.

Franczyzobiorca

W Świdnicy rośnie również liczba ofert dla osób, które chciałyby założyć swój własny biznes… najchętniej posiłkując się sprawdzonym już wcześniej modelem biznesowym. Idealnym rozwiązaniem dla nich jest franczyza. Oferuje ona możliwość rozpoczęcia własnej działalności gospodarczej w takich sektorach jak: sport, gastronomia czy turystyka.

Cechy poszukiwane wśród kandydatów to przede wszystkim: gotowość do budowania własnej firmy, zdolności organizacyjne, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie oraz rzetelność. W zależności od oferty wymagany jest również wkład własny.

Oferty pracy w Świdnicy dedykowane są również inżynierom, specjalistom z sektora finansów czy księgowości. Wszystkie aktualne oferty z regionu znaleźć można tutaj.

* Badanie opinii publicznej, przeprowadzone w kwietniu 2015 roku przez TNS Polska, na zlecenie Pracuj.pl, metodą wywiadów telefonicznych wspomaganych komputerowo (CATI), na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie 1000 pracujących Polaków, bądź osób pozostających bez pracy nie dłużej niż pół roku.

Poprzedni artykułBajki baletowe dla dzieci
Następny artykułPiąta Gala Parowozów ze Złotym Pociągiem w tle