Strona główna Sport Siatkówka Turniej Ząbka na 70-lecie Polonii

Turniej Ząbka na 70-lecie Polonii

0

Jednym z punktów obchodów 70-lecia istnienia najstarszego klubu w naszym mieście – Polonii Świdnica, rozegrany zostanie dwudniowy turniej siatkarski im. Tadeusza Ząbka. Imprezę zaplanowano na weekend 19 i 20 września i odbędzie się w dwóch halach – na osiedlu Zawiszów i obiekcie przy ulicy Pionierów.

000000baner

W turnieju wystąpi łącznie dziesięć zespołów startujących w kategorii kadetek i młodziczek. Podzielone zostały one na dwie grypy – A: MKS II Świdnica, MMKS Kłodzko, Kadra Dolny Śląsk, NTSK Nysa, UKS Krzanowice i B: MKS I Świdnica, Olimpia Jawor, UKS Kluczbork, Impel Wrocław, USA Volley Lubsko. Pierwsze mecze rozpoczynać się będą o godz. 9.15, uroczyste zakończenie w niedzielę około 15.00. Zespoły grać będą do dwóch wygranych setów do 25 punktów, w przypadku remisu będzie miał miejsce decydująca trzecia partia do 15 „oczek”.

Zapraszamy wszystkich fanów siatkówki do kibicowania i wspierania zawodniczek MKS-u Świdnica – młodziczek prowadzonych przez Wojciecha Ząbka i kadetek występujących pod okiem Magdaleny Sadowskiej. Dla zwycięskich drużyn przewidziano puchary, a dla najlepszych zawodniczek nagrody indywidualne. Ponadto wszystkie uczestniczki otrzymają okolicznościowe koszulki. Wstęp na turniej jest bezpłatny – zapraszamy – mówi Grażyna Działowska, prezes MKS-u Świdnica.

Poprzedni artykułSprawca wciąż poszukiwany
Następny artykułCzas na teatr w Świdnicy już od jutra!