Strona główna Bez kategorii O bezpieczeństwie w Galerii Świdnickiej

O bezpieczeństwie w Galerii Świdnickiej

1

Galeria Świdnicka już po raz drugi zatroszczy się, by uczniowie bezpiecznie wkroczyli w nowy rok szkolny. Wszystko w ramach akcji społeczno – edukacyjnej, podczas której kilkuset młodych świdniczan dowie się, jak prawidłowo reagować w sytuacjach zagrożenia.

Miasto_Dzieci_Świdnica_08zdjęcie archiwalne

Galerię Świdnicką odwiedzą funkcjonariusze policji i straży pożarnej, którzy przybliżą najmłodszym zasady ruchu drogowego oraz pierwszej pomocy. Dodatkowo, uczniowie wezmą udział w widowiskowym treningu krav magi, prowadzonym przez instruktorów z Akademii Obrony Savita. – Czystą teorię uatrakcyjniamy zabawą, rozpowszechniając zasady bezpieczeństwa na różnych płaszczyznach. W tym roku do udziału w projekcie zaprosiliśmy również nasz Fitness World, pamiętając, jak istotne dla dzieci jest zdrowe odżywianie oraz codzienna porcja ruchu – zaznacza Kamil Janicki, manager ds. marketingu Galerii Świdnickiej.

Oprócz bogatego programu edukacyjnego, uczestnicy akcji będą mogli liczyć na odblaskowe upominki oraz konkursy i zabawy. Bezpieczny Powrót do Szkoły tym razem potrwa przez dwa dni – 16 i 17 września.

powrót do szkoły2

Poprzedni artykuł4-letni Oskar nie wróci do domu
Następny artykułJubileuszowe dyktando. Sprawdź się!