Strona główna Bez kategorii Samochodowa arystokracja zawita do Świdnicy

Samochodowa arystokracja zawita do Świdnicy

0

Już w najbliższy piątek, 14 sierpnia 2015 roku na świdnickim Rynku zaprezentowane zostaną wyjątkowe pojazdy zabytkowe. Piękne samochody pojawią się w ramach V Zlotu Pojazdów Zabytkowych Motoclassic Wrocław.

auta
MotoClassic Wrocław to marka, którą stworzyli kolekcjonerzy pojazdów zabytkowych z udziałem przedsiębiorców, gwiazd sportu motorowego oraz władz miejskich Wrocławia, Gminy Kobierzyce oraz Województwa Dolnośląskiego. Pomysłodawcą i organizatorem imprezy jest Towarzystwo Automobilowe Topacz, prowadzące na co dzień Muzeum Motoryzacji Topacz, które realizuje ideę budowania i pogłębiania świadomości motoryzacyjnej, skupia środowiska kolekcjonerów pojazdów zabytkowych, a także przybliża najnowsze trendy obowiązujące we współczesnej motoryzacji.
14 sierpnia w godzinach 16:00-18:00 będzie można podziwiać zabytkowe pojazdy na świdnickim Rynku. W sumie udział w wydarzeniu weźmie około 55 unikatowych wehikułów. Prezydent Świdnicy, Beata Moskal-Słaniewska, wybierze najbardziej atrakcyjny pojazd i wręczy puchar jego właścicielowi – informuje Mateusz Jadach z UM w Świdnicy.