Strona główna Sport Piłka nożna Remis AKS-u z byłem III-ligowcem

Remis AKS-u z byłem III-ligowcem

0

Piłkarze AKS-u Strzegom wywalczyli punkt w 1. kolejce nowego sezonu na boiskach IV ligi dolnośląskiej. Podopieczni Jarosława Krzyżanowskiego zremisowali 1:1 ze spadkowiczem z III ligi Polonią Trzebnica.

aks

Uważam ten wynik za sprawiedliwy. Drużyna z Trzebnicy nie zagroziła nam jakoś szczególnie w pierwszej połowie, ale w drugiej części była lepsza. Muszę podkreślić, że od 30. minuty przyszło nam grać w trudnych warunkach atmosferycznych – przy padającym deszczu i błyskawicach. To na pewno miało wpływ na postawę obu zespołów. W sobotę graliśmy na świetnie przygotowanym boisku, życzyłbym wszystkim drużynom, by grały w tak komfortowych warunkach. Jestem zadowolony z postawy nowo pozyskanych zawodników. Szczególnie zaimponował Kamil Gołąbek grając na środku obrony, choć to nie jest jego nominalna pozycja. Z dużymi nadziejami przystąpimy do rywalizacji z Bielawianką Bielawa w ramach 2. kolejki. Mecz odbędzie się w niedzielę, 23 sierpnia w Świebodzicach – początek o godz. 17.00 – informuje na oficjalnej stronie AKS-u trener Jarosław Krzyżanowski.

Na prowadzenie w tym spotkaniu wyszli goście ze Strzegomia, a na listę strzelców wpisał się Sławomir Stępień. Po przerwie do wyrównania doprowadził Krzysztof Ulatowski.

Polonia Trzebnica – AKS Granit Strzegom 1:1 (0:1)

AKS: Nowak, Durajczyk (Górowski), Gawlak, Gołąbek, Sabat, Krupnik (Nitarski), Sobczak, J. Krzyżanowski (D. Krzyżanowski), Dobrowolski (Rogaczewski), Stępień (Alwin), Wasilewski (Jaszowski)