Strona główna Temat dnia Nowe przedszkole w Boleścinie

Nowe przedszkole w Boleścinie

0

,,Ta placówka zrodziła się z marzeń, by stworzyć miejsce niezwykłe,baśniowe, tętniące życiem, w której dzieci czują się bezpieczne, szczęśliwe i rozwijają się w indywidualnym tempie” – tak o nowej placówce w Boleścinie – Integracyjnym Klubie Malucha Diamencik i Integracyjnym Przedszkolu Brylancik mówi wiceprezes Fundacji Adamas i jednocześnie  dyrektor Agnieszka Ziobro. Zapisy do nowego przedszkola już trwają.

ADAMAS logo FINAL

Fundacja powstała po to, by wspierać rozwój dzieci. Trzyosobowy zarząd fundacji to nauczycielki z kwalifikacjami specjalistycznymi tj. pedagogika specjalna, logopedia, socjoterapia, które pracowały z dziećmi zdrowymi, zdolnymi, ale też tymi ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi  czy z zaburzeniami zachowania. Każde dziecko jest inne, dlatego też załoga placówki gwarantuje  indywidualizację w nauczaniu i wychowaniu oraz ma świadomość, że pierwszy etap samodzielności w życiu dziecka – pobyt w klubie malucha czy przedszkolu jest bardzo ważny dla jego rozwoju. Kadra gwarantuje, że dołoży wszelkich starań, aby dzieci w placówce mogły cytować w dorosłym życiu słowa Roberta Fulghum’a: „Wszystkiego, co naprawdę muszę wiedzieć, o tym, jak żyć, co robić i jak się w życiu odnaleźć nauczyłem się w przedszkolu. Mądrość nie znajduje się na szczycie akademickiej góry, ale tam, przy piaskownicy w przedszkolu.”

W przedszkolu wykorzystywane będą nowatorskie i sprawdzone metody wspierania rozwoju dzieci, tj. socjoterapia, logoterapia, Metoda Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne, elementy muzykoterapii, bajkoterapii, pedagogiki zabawy, pedagogiki Marii Montessori, Metody Dobrego Startu, rozwijanie inteligencji wielorakich, kinezjologii edukacyjnej Denisona, terapia ręki.

Fundacja Adamas zaprasza na Dni Otwarte w dniach 28-29 sierpnia w godzinach 15:00 – 18:00.

Pobyt w Integracyjnym Klubie Malucha kosztuje:

– 380 zł do 5 godzin bez wyżywienia

– 490 zł powyżej 5 godzin z wyżywieniem

– nie pobieramy opłaty wpisowej

Pobyt w Integracyjnym Przedszkolu:

– 250 zł do 5 godzin bez wyżywienia

– 250 zł powyżej 5 godzin + koszty wyżywienia

– 100 zł oplata wpisowa

ADAMAS plakat zapisy do przedszkola v3Zajęcia dodatkowe: język angielski, religia, rytmika, gimnastyka korekcyjna, kółka zainteresowań oraz opieka specjalistów (pedagoga, pedagoga specjalnego, psychologa, logopedy, fizjoterapeuty) BEZPŁATNE.
Dzieci z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego nie płacą czesnego.
Rabat na drugie dziecko w placówce – 120 zł miesięcznie
Na wniosek rodziców możliwość zapienienia opieki  dzieciom w soboty za 20 zł za godzinę.
Udostępnienie dzieciom sali na zorganizowanie urodzin w sobotę BEZPŁATNE.
Placówka  czynna od 6:30 do 18:00

Fundacja Adamas

artykuł sponsorowany

Poprzedni artykułZakaz wstępu do lasu odwołany
Następny artykułRozwiąż kryminalne zagadki Świdnicy