Strona główna Sport Piłka nożna Victoria sparowała z kolejnym III-ligowcem

Victoria sparowała z kolejnym III-ligowcem

0

Po remisie 1:1 z Górnikiem Wałbrzych i porażce 1:3 z Polonią-Stal Świdnica, piłkarze Victorii Świebodzice występujący na co dzień w klasie okręgowej zmierzyli się z kolejnym reprezentantem III ligi Lechią Dzierżoniów. Zwycięsko z tej konfrontacji wyszli jednak faworyci z Dzierżoniowa wygrywając 4:2.

piłka nożna - uniwersalne

Świebodziczanie otworzyli wynik już w 8. minucie meczu za sprawą Słapka. Do przerwy rywale zdołali wyrównać, a na 1:1 strzelił Buryło. Po zmianie stron padły jeszcze cztery gole, w tym trzy dla gospodarzy spotkania. Dla Lechii trafili Domaradzki, Tracz i Brzezicki, dla Victorii jeden z zawodników testowanych.

Lechia Dzierżoniów – Victoria Świebodzice 4:2 (1:1)

Victoria: Osóbka, Sadowski, Niemczyk, Słapek, Drąg, Bałut, Rogowski, Błaszczak, Borgoń, Meges, Satyła, Struski i 6 zawodników testowanych