Strona główna Bez kategorii Poprawka z matematyki – darmowy kurs

Poprawka z matematyki – darmowy kurs

0

25% tegorocznych maturzystów nie poradziło sobie z egzaminem dojrzałości. Zmorą okazała się królowa nauk – matematyka. Społeczna Akademia Nauk w Świdnicy organizuje darmowy kurs maturalny przygotowujący do egzaminu poprawkowego z tego przedmiotu. Maturzyści ponownie zmierzą się z przedmiotem 25 sierpnia br.

kurs_swidnica

– Tegoroczna matura z matematyki dla wielu okazała się barierą nie do pokonania, jednakże dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Przy pomocy nauczycieli Społecznej Akademii Nauk uczniowie będą mieli szansę uzupełnić wiedzę i jeszcze raz przećwiczyć arkusze maturalne, a w rezultacie uzyskać wymarzoną przepustkę na uczelnię wyższą, jaką daje im zdany egzamin maturalny – mówi Halina Wysokińska, dyrektor Wydziału Zamiejscowego w Świdnicy Społecznej Akademii Nauk.

Kurs maturalny poprowadzili wykwalifikowana kadra nauczycielka, a jego program będzie zgodny z wymaganiami Komisji Egzaminacyjnej.

Zapisy na kurs przyjmowane są do 7 lipca w Dziekanacie SAN w Świdnicy ul. Franciszkańska 7 (I piętro), tel. 74 662 62 03 lub 604 102 649, [email protected]. Pierwsze zajęcia odbędą się 8 lipca 2015 o godz. 10:00 w sali 21.

Poprzedni artykułStraż Miejska do likwidacji?
Następny artykułZnamy skład i ramowy terminarz III-ligi