Strona główna Temat dnia Bitwa Kabaretowa w Manufakturze

Bitwa Kabaretowa w Manufakturze

0

Takiego wydarzenia w Świdnicy jeszcze nie było. Naprzeciw siebie staną dwa kabarety i powalczą o nagrodę publiczności.

kabaret

fot. materiały organizatorów

Kabaret Chyba to zwycięzca Paki, laureat wielu prestiżowych nagród, stale współpracujący z kabaretem Moralnego Niepokoju, często zapraszany do realizacji telewizyjnych w TVP2 i Polsacie (Dzięki Bogu Już weekend, Kabaretowa Noc Listopadowa, Festiwal Top Trendy).

Kabaret Dabz to doświadczona grupa, laureat wielu nagród, również pojawiający się w telewizji (m.in. Kabaretowy Klub Dwójki). Kabarety pojedynkują się na skecze, które przygotowali na zadane tematy. Zwycięzcę ocenia publiczność. To pierwsza część bitwy.

W drugiej, niejako na deser, wystąpią Narwani z Kontekstu. To wrocławsko-opolska grupa – coraz popularniejszych w Polsce – improwizacji kabaretowych. Impro Narwanych Z Kontekstu to najśmieszniejsze show jakie można zobaczyć na żywo! Dlaczego?

Po pierwsze dlatego, że show tworzone jest z udziałem publiczności. To jej nieposkromiona wyobraźnia stawia przed Narwanymi kolejne wyzwania. To widzowie decydują co, gdzie i jak mają odegrać Narwani. Po drugie dlatego, że Narwani to znakomici aktorzy, którym niestraszna żadna rola i w każdej są przezabawni. Wieczór z Narwanymi z Kontekstu to dwie godziny znakomitej zabawy i świetne show dla każdego widza!

Całość prowadzi doskonały konferansjer, członek obu powyższych grup – Piotr Gumulec: utalentowany artysta kabaretowy i konferansjer, absolwent dziennikarstwa, gospodarz niezwykle popularnej audycji „Loża Szyderców” na antenie Polskiego Radia Wrocław, aktor teatru improwizowanego.

Kiedy? 17 lipca 2015 r.

Godzina? 20.00

Gdzie? Restauracja Manufaktura

Impreza biletowana

cena biletów w przedsprzedaży: 25 zł
cena biletów w dniu wydarzenia: 30 zł

Bilety dostępne w Restauracji Manufaktura

Poprzedni artykułAnalogowo w Klubie Bolko
Następny artykułCzy ktoś widział tego psa?