Strona główna Wydarzenia Bitwa Kabaretowa w Manufakturze

Bitwa Kabaretowa w Manufakturze [KONKURS]

0

Restauracja Manufaktura zaprasza miłośników dobrej zabawy na niecodzienną imprezę – bitwę kabaretową. W starciu wezmą udział kabaret Chyba oraz Dabz. Organizatorzy gwarantują ubaw po pachy, a my zapraszamy do udziału w konkursie, w którym wygrać można podwójną wejściówkę na bitwę. 

grafika_kabaret

Bitwa Kabaretowa – to pojedynek na skecze dwóch świetnych kabaretów. Kabaret Chyba to zwycięzca Paki, laureat wielu prestiżowych nagród, stale współpracujący z kabaretem Moralnego Niepokoju. Kabaret Dabz to doświadczona grupa, laureat wielu nagród. W pierwszej części bitwy kabarety będą walczyć o względy publiczności odgrywając skecze na zadane tematy. W drugiej, niejako na deser, wystąpią Narwani z Kontekstu – wrocławsko-opolska grupa improwizacji kabaretowych. Występ Narwanych Z Kontekstu to najśmieszniejsze show, jakie można zobaczyć na żywo! Show tworzone jest z udziałem publiczności. To jej nieposkromiona wyobraźnia stawia przed Narwanymi kolejne wyzwania. To widzowie decydują co, gdzie i jak mają odegrać Narwani. Narwani to znakomici aktorzy, którym niestraszna żadna rola i w każdej są przezabawni. Wieczór z Narwanymi z Kontekstu to dwie godziny znakomitej zabawy i wybuchowa dawka śmiechu dla każdego widza.

Całość prowadzi doskonały konferansjer, członek obu powyższych grup – Piotr Gumulec: utalentowany artysta kabaretowy i konferansjer, absolwent dziennikarstwa, gospodarz niezwykle popularnej audycji „Loża Szyderców” na antenie Polskiego Radia Wrocław, aktor teatru improwizowanego.

Dla czytelników portalu Swidnica24.pl mamy  jeden podwójny bilet wstępu na Bitwę Kabaretową w Restauracji Manufaktura. Aby zawalczyć o nagrodę należy poprawnie odpowiedzieć na pytanie: Ile rodzajów chmielowych trunków rzemieśliniczych znajdziemy w Restauracji Manufaktura? Maile z poprawną odpowiedzią należy wysłać na [email protected], w tytule wpisując „kabaret”, zaś w treści: imię, nazwisko i numer telefonu. Zwycięża mail nadesłany do nas jako 17. Na zgłoszenia czekamy do 15 lipca, zaś zwycięzcę poinformujemy o wygranej dzień później.

Poprzedni artykułSzukają następców polskich olimpijczyków [VIDEO]
Następny artykułGitary w Kościele Pokoju