Zapewnia, że wszystko miał na własny użytek. Policjanci u 27-latka znaleźli amfetaminę i marihuanę. Część narkotyków mężczyzna trzymał w pudełkach po zapałkach.
– Policjanci zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Świdnica. Funkcjonariusze przy mężczyźnie w pudełkach po zapałkach znaleźli woreczki strunowe. W środku znajdował się biały proszek, który poddano badaniom na testerze narkotykowym. Okazało się, iż zabezpieczona substancja to amfetamina. W trakcie przeszukania pomieszczeń należących do mężczyzny funkcjonariusze ujawnili jeszcze 3 woreczki strunowe, w których znajdował się susz roślinny. Po przebadaniu na testerze narkotykowym, okazało się, iż jest to marihuana – informuje Magdalena Ząbek, oficer prasowy KPP w Świdnicy.
Mężczyzna posiadał 117 porcji amfetaminy i 15 porcji marihuany. W trakcie przesłuchania powiedział, że kupił je na własny użytek. 27-latek usłyszał już zarzut posiadania środków odurzających.



![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Przemyslowa-11-238x178.jpg)


![Mistrzowie parkowania [FOTO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/ul.-Przemyslowa-11-100x75.jpg)


![Nowowiejski w jazzowej odsłonie. Koncert już za kilka dni w Świdnicy [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Promo-Nowowiejski-plakat-100x75.jpg)
![„Pałac Gruszów? Kulturalnie!”. Rusza drugi sezon z recitalami, koncertami i prelekcją [ROZWIĄZANIE KONKURSU]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/04/Fot.-Palac-Gruszow-2-100x75.jpg)