Strona główna Sport Piłka ręczna Kiepski start oldbojów ŚKPR-u w Lublinie

Kiepski start oldbojów ŚKPR-u w Lublinie

0

Świdniccy oldboje w miniony weekend walczyli w Lublinie na IV Mistrzostwach Polski masters w piłce ręcznej. Niestety, wyprawa na wschód Polski była udana tylko pod względem towarzyskim. Sportowo było tak sobie, chociaż uczciwie trzeba przyznać, że „dziadki” rywalizowały z ekipami z wyższej półki. 

 skpr-61

Zespół Oldboys Handball Team Świdnica wystartował w kategorii +35 lat, gdzie w gronie piętnastu zespołów zajął przedostatnią lokatę. W fazie grupowej świdniczanie przegrali 8:10 z późniejszym mistrzem Polski Zagłębiem Lubin (w składzie z trenerem seniorów ŚKPR-u – Grzegorzem Gowinem), 10:12 z Chrobrym Głogów oraz 8:12 z Wisłą Płock, natomiast w meczu o 13. miejsce ulegli gospodarzom z Lublina 13:15.

OHT Świdnica wystąpił w składzie: Lucjan TomalaRobert Łokiciejewski, Jacek Przenzak, Bogdan Pawlina, Karol Zając, Łukasz Trzósło, Ernest Jarosz, Piotr Babiarz, Krzysztof Grela.

Lepiej spisała się drużyna kategorii +45. Pod szyldem zaprzyjaźnionej załogi Górnika Złotoryja wystąpili: Jacek Zapart, Dariusz Piechurski i Adam Werner. Górnicy zajęli szóste miejsce w stawce dziewięciu zespołów.

/ŚKPR Świdnica/

Poprzedni artykułBezpłatne zajęcia dla młodych siatkarzy
Następny artykułHappening na Rynku