Strona główna Bez kategorii Godło „Teraz Polska” dla Świdnicy

Godło „Teraz Polska” dla Świdnicy

2

Po raz XXV Fundacja Polskiego Godła Promocyjnego wyróżniła firmy, usługi, przedsięwzięcia innowacyjne i gminy. Godło „Teraz Polska” podczas uroczystej gali w Warszawie odebrali przedstawiciele dwóch miast – Mielca i Świdnicy.

Teraz Polska 1B

– Godło „Teraz Polska” jest najbardziej prestiżowym konkursem, który potwierdza jakość zarządzania gminą i miastem. Nagroda jest dla Świdnicy dużym wyróżnieniem. Cieszymy się, że kapituła konkursu doceniła nasze starania i to, co dziś dzieje się w mieście. Udział w konkursie jest doskonałą promocją miasta w kraju i daje możliwość umacniania wizerunku Świdnicy. Godło „Teraz Polska” stanowić będzie oryginalne narzędzie budujące markę gminy – mówi prezydent miasta Beata Moskal-Słaniewska.

Kryteria ocen zostały dostosowane do charakteru administracyjnego oraz wielkości gminy – odmienne wymagania obowiązują gminy wiejskie, a odpowiednio wyższe – gminy o charakterze wiejsko-miejskim oraz miejskim. Pod uwagę brano  politykę inwestycyjną gminy, dostępność do infrastruktury technicznej, sposoby realizacji polityki społecznej, organizację i formę zarządzania urzędu miejskiego, działania urzędu związane z promocją gminy.
Wszystkie oceny dokonywane są przez Komisję Ekspertów, w oparciu o kryteria Konkursu „Teraz Polska”.
Laureat konkursu ma prawo umieścić  Godło  „Teraz Polska” na frontowej części budynku, w którym znajduje się wyróżniony Urząd Gminy (Miasta), na tablicach drogowych obok nazwy miasta oraz wykorzystywać do celów promocyjnych.

Relacja z Gali „Teraz Polska” 10 czerwca o godz. 14:40 w TVP1.

Poprzedni artykułKonkurs „Las w obiektywie”. Głosujemy!
Następny artykułSzarża na radiowóz