Strona główna Kultura Festiwal „Punkt Zero” czeka na wolontariuszy

Festiwal „Punkt Zero” czeka na wolontariuszy

0

Interesujesz się sztuką? Chcesz dowiedzieć się więcej o tworzeniu wydarzeń kulturalnych i nawiązać cenne kontakty podczas pracy w zespole kreatywnych ludzi? Dołącz do ekipy wolontariuszy Festiwalu „Punkt Zero”. Tegoroczna odsłona imprezy będzie miała miejsce w dniach 28 – 30 sierpnia w Świdnicy.

Punkt_Zero_2014_3

Festiwal „Punkt Zero” to trzydniowe święto sztuki i kultury. Podczas tegorocznej edycji będą miały miejsce warsztaty, pokaz filmowy, koncert, debata, gra miejska, działania artystyczne i wiele więcej. Wszystkim chętnym, którzy chcieliby współtworzyć festiwal, zapewniamy możliwość poznania od kuchni organizacji wydarzeń kulturalnych, a przede wszystkim – wyjątkową atmosferę i szansę na zdobycie cennego doświadczenia. Każdy z wolontariuszy zostanie odpowiednio przeszkolony, a po zakończeniu imprezy otrzyma zaświadczenie o współtworzeniu festiwalu.

Zgłoszenia można nadsyłać do 20 lipca 2015 roku. W zgłoszeniach prosimy podać swoje imię i nazwisko, wiek, adres zamieszkania, kontakt mailowy i telefoniczny (do wiadomości organizatorów). Dane należy wpisać w treść wiadomości mailowej i przesłać na adres: [email protected]

Na Festiwal „Punkt Zero” zapraszają Fundacja Zero Point i Fundacja Spichlerz Kultury.

Poprzedni artykułStracił 10 tysięcy
Następny artykułKolejny sukces roztańczonej nauczycielki