Strona główna Bez kategorii Wygraj lot balonem!

Wygraj lot balonem!

3

Już 8 maja w Krzyżowej rozpocznie się pierwszy w Polsce Festiwal Balonowy. W dawnym majątku rodziny von Moltke, a dziś Fundacji Krzyżowa, pojawi się kilkadziesiąt barwnych czasz. Jedną z nich w niebo może się wznieść Czytelnik Swidnica24.pl! Zapraszamy do udziału w konkursie, a wygraną jest przelot balonowy podczas festiwalu. Festiwal organizuje Świdnicki Klub Balonowy.

Balony swidnica (10)

Organizatorzy pierwszej edycji Balloon Festiwal Krzyżowa 2015 zadbali o moc atrakcji. Na niebie pojawi się gigantyczny sterowiec, na ziemi będzie można podziwiać pokaz podświetlania balonów. Po raz pierwszy zaplanowano także oficjalny ślub. Para z Wałbrzycha powie sobie sakramentalne tak przed balonowym koszem, a później poleci w przestworza.
Rozgrywanym w trakcie festiwalu zawodom towarzyszyć będą liczne konkursy, w których jedną z nagród będzie lot balonem. Nie zabraknie stoisk z potrawami regionalnymi, zabaw dla dzieci, pokazów laserowych, a także występów gwiazd. W programie są aż cztery koncerty. Dla uczestników zagrają i zaśpiewają Tekla Klebetnica, Honky Tonk Brothers, Zbigniew Wodecki i na deser gwiazda lat 80-tych – Limahl. Festiwal potrwa od 8 do 10 maja, wstęp jest darmowy.

KONKURS!

Organizatorzy dla Czytelnika Swidnica24.pl ufundowali przelot balonem (dla jednej osoby). Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania:

1. W jakich zawodach startowali piloci Świdnickiego Klubu Balonowego w 2014 roku?

2. Jaką odległość pokonał balon ze Świdnicy podczas Pucharu Gordona Bennetta?

3. Dokończ zdanie: Chcę polecieć balonem, bo… (maksymalnie 5 zdań).

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Odpowiedzi proszę przesyłać na adres e-mail [email protected] do godziny 12.00 7 maja 2015 roku. W temacie należy wpisać “Lot balonem”, w treści odpowiedzi na pytania, swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz zgodę na publikację odpowiedzi oraz imienia i nazwiska na portalu Swidnica24.pl. Zwycięzce wyłoni jury w składzie Natalia Maliszewska-Łabus i Tomasz Pietrzyk. Zwycięzca będzie uprawniony do darmowego lotu balonem podczas festiwalu w Krzyżowej.

UWAGA!

Podczas festiwalu będzie szansa dla wielu osób na wygranie atrakcyjnych nagród. Wystarczy wrzucić kupon do specjalnego kosza, ustawionego na scenie. Wśród nagród także loty balonem.

Kupon POBIERZ TU