Strona główna Bez kategorii Wygraj lot balonem!

Wygraj lot balonem!

3

Już 8 maja w Krzyżowej rozpocznie się pierwszy w Polsce Festiwal Balonowy. W dawnym majątku rodziny von Moltke, a dziś Fundacji Krzyżowa, pojawi się kilkadziesiąt barwnych czasz. Jedną z nich w niebo może się wznieść Czytelnik Swidnica24.pl! Zapraszamy do udziału w konkursie, a wygraną jest przelot balonowy podczas festiwalu. Festiwal organizuje Świdnicki Klub Balonowy.

Balony swidnica (10)

Organizatorzy pierwszej edycji Balloon Festiwal Krzyżowa 2015 zadbali o moc atrakcji. Na niebie pojawi się gigantyczny sterowiec, na ziemi będzie można podziwiać pokaz podświetlania balonów. Po raz pierwszy zaplanowano także oficjalny ślub. Para z Wałbrzycha powie sobie sakramentalne tak przed balonowym koszem, a później poleci w przestworza.
Rozgrywanym w trakcie festiwalu zawodom towarzyszyć będą liczne konkursy, w których jedną z nagród będzie lot balonem. Nie zabraknie stoisk z potrawami regionalnymi, zabaw dla dzieci, pokazów laserowych, a także występów gwiazd. W programie są aż cztery koncerty. Dla uczestników zagrają i zaśpiewają Tekla Klebetnica, Honky Tonk Brothers, Zbigniew Wodecki i na deser gwiazda lat 80-tych – Limahl. Festiwal potrwa od 8 do 10 maja, wstęp jest darmowy.

KONKURS!

Organizatorzy dla Czytelnika Swidnica24.pl ufundowali przelot balonem (dla jednej osoby). Wystarczy odpowiedzieć na trzy pytania:

1. W jakich zawodach startowali piloci Świdnickiego Klubu Balonowego w 2014 roku?

2. Jaką odległość pokonał balon ze Świdnicy podczas Pucharu Gordona Bennetta?

3. Dokończ zdanie: Chcę polecieć balonem, bo… (maksymalnie 5 zdań).

W konkursie mogą wziąć udział osoby pełnoletnie. Odpowiedzi proszę przesyłać na adres e-mail [email protected] do godziny 12.00 7 maja 2015 roku. W temacie należy wpisać „Lot balonem”, w treści odpowiedzi na pytania, swoje imię i nazwisko, numer telefonu oraz zgodę na publikację odpowiedzi oraz imienia i nazwiska na portalu Swidnica24.pl. Zwycięzce wyłoni jury w składzie Natalia Maliszewska-Łabus i Tomasz Pietrzyk. Zwycięzca będzie uprawniony do darmowego lotu balonem podczas festiwalu w Krzyżowej.

UWAGA!

Podczas festiwalu będzie szansa dla wielu osób na wygranie atrakcyjnych nagród. Wystarczy wrzucić kupon do specjalnego kosza, ustawionego na scenie. Wśród nagród także loty balonem.

Kupon POBIERZ TU

Poprzedni artykułBiegowa majówka z Goplaną [FOTO]
Następny artykułPolecamy: Nie tylko Wiedźmin. Historia polskich gier komputerowych