Strona główna Sport Piłka nożna Spojrzenia kibiców zwrócone na stadion przy ulicy Śląskiej!

Spojrzenia kibiców zwrócone na stadion przy ulicy Śląskiej!

0

Mimo, że będzie to starcie siódmej z dziesiątą siłą ligowej tabeli, to właśnie ten pojedynek przyciąga spojrzenia niezwykle dużej części kibiców. Śmiało można powiedzieć, że tak dużego zainteresowania meczem rozgrywanym w Świdnicy nie było już od kilku sezonów. W sobotę, 9 maja na stadionie przy ulicy Śląskiej Polonia-Stal Świdnica podejmie w meczu z kibicowkimi podtekstami beniaminka rozgrywek Karkonosze Jelenia Góra. Jedno jest pewne – warto zarezerwować sobie czas i być tego dnia z biało-zielonymi dowodzonymi przez Marcina Morawskiego. Będzie się działo…

 006

Świdniczanie kontynuują znakomitą serię siedmiu meczów bez porażki z których wygrali aż pięć. W sobotę liczą na przedłużenie swojej passy i dopisanie do swojego dorobku 3 punktów. Trener Marcin Morawski do dyspozycji będzie miał prawdopodobnie już wszystkich zawodników. Ostatnio z powodzeniem wrócił po dwumeczowej pauzie Iegor Tarnov, aplikując Piastowi Karnin dwie bramki, zawiasy odczekał również Patryk Salamon, a zmagający się z urazem Michał Sudoł również powinien być do dyspozycji świdnickiego szkoleniowca. Nastroje w drużynie są bojowe, gramy o zwycięstwo, które miałoby wyjątkowy smak dla każdego fana biało-zielonych! Karkonosze już raz przekonały się o sile świdnickiego trzecioligowca. Jesienią w Jeleniej Górze Polonia-Stal rozbiła jeleniogórzan 4:0 choć i gospodarze mieli swoje szanse na trafienie do sieci. Karkonosze to solidny zespół środka tabeli, który potrafi urywać punkty czołowym zespołom ligi. Miejmy nadzieję, że w sobotę górą będzie wyżej notowana w tabeli świdnicka ekipa.

Nie może zabraknąć Cię na stadionie przy ulicy Śląskiej. Przyjdź i wspomóż dopingiem świdnickich piłkarzy w odniesieniu jakże ważnego zwycięstwa w pojedynku przeciwko Karkonoszom Jelenia Góra. Mecz cieszy się niezwykle dużym zainteresowaniem kibiców obu drużyn. Polonia-Stal Świdnica – Karkonosze Jelenia Góra (sobota, 9 maja – godz. 17.00, stadion OSiR w Świdnicy). Wejściówki w cenie 10 złotych!

Poprzedni artykułKolejny protest przed cyrkiem
Następny artykułPolecamy: Dysforia. Przypadki mieszczan polskich