Strona główna Sport Inne Ruszył Zlot Europa Rally 2015

Ruszył Zlot Europa Rally 2015

0

W Świdnicy ruszył dziś Europejski Zlot Caravaningu – Europa Rally 2015. Automobilklub Sudecki jest współorganizatorem Zlotu wspólnie z miastem Świdnica i Świdnickim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji. Po raz pierwszy tak duża impreza będzie się odbywać na Dolnym Śląsku i musimy być dumni z tego, że Świdnica jest gospodarzem tak ważnego motoryzacyjnego i turystycznego święta.

camping

Na chwilę obecną do Zlotu Europa Rally 2015 zgłosiły się 123 załogi z 13 krajów europejskich takich jak: Belgia, Chorwacja, Czechy, Francja, Holandia, Luksemburg, Niemcy, Słowacja, Szwajcaria, Węgry, Wielka Brytania, Włochy i oczywiście Polska. Zlot odbędzie się na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (teren campingu, basenu oraz lodowiska). Już w najbliższy piątek tj. 22 maja o godzinie 17.00 nastąpi uroczyste otwarcie Zlotu. Uroczystość ta będzie odbywać się na terenie świdnickiego lodowiska i będzie otwarta dla mieszkańców naszego miasta. Tuż przed ceremonią otwarcia zlotu jego uczestniczy przemaszerują w uroczystej paradzie, której start zaplanowany jest na godz. 16.45. Zlot ma charakter imprezy zamkniętej, ale mieszkańcy będą mogli bez problemu korzystać z boisk zlokalizowanych na terenie OSiR.

Uroczystość zakończenia zlotu odbędzie się w poniedziałek, 25 maja również w hali świdnickiego lodowiska. Podczas tej ceremonii zostaną wręczone pamiątkowe puchary i nagrody dla uczestników. Nastąpi także podsumowanie imprezy, a na koniec przyszłemu organizatorowi zostanie przekazana pochodnia i flaga Zlotu Caravaningowego Europa Rally. Również ta uroczystość jest otwarta dla mieszkańców Świdnicy. Serdecznie zachęcamy do uczestniczenia w ceremonii otwarcia i zamknięcia tegorocznego Zlotu.

Zapraszamy na stronę internetową tegorocznego zlotu: www.europarally2015.pl

Poprzedni artykułPo naukę na Cypr i Maltę
Następny artykułAdoptowali drzewa