Strona główna Wydarzenia Świdnica Wrócili z nagrodą fair play

Wrócili z nagrodą fair play

0

Drużyna urzędników miejskich może być zadowolona ze swojego debiutu w XIX Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych. Z turnieju wracają z pucharem Fair Play.

fairplay

W XIX Mistrzostwach Polski w Piłce Siatkowej Pracowników Samorządowych, udział wzięło 28 zespołów, w kategorii open oraz + 45 lat. W trakcie trzydniowych zmagań rozegrano na 6 boiskach ponad 104 mecze. W mistrzostwach wzięło udział około 340 siatkarzy-amatorów. Rywalizacja miała miejsce na obiektach sportowych w Redzie.

Świdnicka drużyna w składzie: Agnieszka Papierz, Agnieszka Fiłonowicz, Dorota Kudzia-Moskal, Małgorzata Lubandy, Marek Fiłonowicz, Kacper Siwek, Marcin Bronikowski, Grzegorz Pospiszil i Tomasz Kościów, pokazała prawdziwego ducha sportowej rywalizacji w trakcie rozgrywek, za co otrzymała puchar i nagrodę „Fair Play” zawodów.

Rywalizacja była niezwykle zacięta i stała na bardzo wysokim poziomie, co nas na początku zaskoczyło. Mimo tego, że byliśmy debiutantami w rozgrywkach nie ustępowaliśmy pola weteranom. Cieszy nas uzyskany wynik, a szczególnie nagroda „Fair Play” – mówi Agnieszka Papierz, kapitan świdnickiej drużyny samorządowców.

Poprzedni artykułPołączyli siły, posadzili las [FOTO]
Następny artykułSrebrne medale judoków UKS-u