Strona główna 112 Pobili i wpadli z amfetaminą

Pobili i wpadli z amfetaminą

0

Do 12 lat pozbawienia wolności może grozić  mężczyźnie zatrzymanemu przez świdnickich policjantów, który pobił i skopał 30-latka, kradnąc mu telefon komórkowy wartości 1000 złotych.


policja5
– Policjanci z wydziału prewencji Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy zostali powiadomieni o rozboju dokonanym na 30-letnim mieszkańcu Świdnicy. Chwilę po otrzymaniu informacji o rozboju, na jednej ze świdnickich ulic policjanci zauważyli dwóch mężczyzn. Jeden z nich odpowiadał rysopisowi sprawcy. W jego towarzystwie przebywał drugi mężczyzna. Obaj zostali przewiezieni do Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy W trakcie przeszukania drugiego z mężczyzn, 30-latka z Wałbrzycha, funkcjonariusze ujawnili przy nim biały proszek. Substancja została poddana badaniom na testerze narkotykowym. Okazało się, że mężczyzna posiadał 200 porcji amfetaminy – informuje Katarzyna Czepil, oficer prasowy KPP w Świdnicy.

Zatrzymani mężczyźni zostali osadzeni do wyjaśnienia w policyjnym areszcie. W trakcie dalszych czynności 25-latek przyznał się do dokonania rozboju, a 30-latek z Wałbrzycha do posiadania środków odurzających.

Wobec mężczyzn zastosowane zostały dozory policyjne.

Poprzedni artykułZabił, bo go skrytykowała
Następny artykułKto wystartuje w 43. Rajdzie Świdnickim Krause?