Strona główna Polityka PiS kontra Komorowski

PiS kontra Komorowski

11

30 tysięcy ulotek od dzisiaj będą rozdawać działacze Prawa i Sprawiedliwości w pięciu powiatach okręgu wałbrzyskiego. Akcja wymierzona jest w ubiegającego się o reelekcję prezydenta RP Bronisława Komorowskiego.

Anna Zalewska

Komorowski jest pieszczoszkiem mediów ogólnopolskich i musimy sami postarać się o to, by przypomnieć Polakom, co obiecał 5 lat temu i czego nie dotrzymał – zapowiedziała Anna Zalewska podczas konferencji prasowej w swoim świdnickim biurze poselskim.

Na ulotce opatrzonej zdjęciem Komorowskiego o hasłem „Obiecał i oszukał” PiS przywołuje słowa prezydenta w istotnych dla Polaków kwestiach i ostateczne decyzje, jakie podjął lub poparł.  Wśród grzechów największą opozycyjna partia wylicza m.in. zgodę na podwyższenie wieku emerytalnego, podniesienie podatku VAT do 23%, niedoprowadzenie do likwidacji abonamentu RTV. Hasłowo wyliczono, na co się zgodził (bez uzasadnienia), m.in. na GMO, na odbieranie dzieci rodzicom z powodu biedy, na wyprzedaż majątku narodowego i „zwijanie” Polski powiatowej. Jak stwierdziła poseł Zalewska, Bronisław Komorowski przyczynił się do zubożenia Polaków, a podjęte przez niego decyzje o akceptacji dla zmian w systemie emerytalnym doprowadza do tego, że Polacy będą po zakończeniu aktywności zawodowej otrzymywać 400-500 złotych emerytury.

Akcja jest elementem kampanii wyborczej. Kto przez następne 5 lat będzie prezydentem Polski, zadecyduje wynik wyborów z 10 maja.

Poprzedni artykułPływacy Svidy spisali się na piątkę
Następny artykułUdane wejście w 2015 rok