Strona główna Konkursy Naklejki z zabytkami dla podróżników

Naklejki z zabytkami dla podróżników

0

Świdnica dołączyła do kolejnej inicjatywy turystycznej – „Wander Book”. – Jeśli jesteś zapalonym podróżnikiem po Polsce i Europie i lubisz zbierać pamiątki z miejsc, które odwiedziłeś, teraz możesz ewidencjonować swoje podróże w dzienniku turystycznym – zachęca świdnicka Informacja Turystyczna.

Swidnica

„Wander Book” umożliwia kolekcjonowanie naklejek „Wander Cards” z najpiękniejszych i najciekawszych miejsc z Polski, Czech, Niemiec oraz Słowacji. Swoje naklejki turystyczne mają już między innymi: Kowary, Karpacz, Szklarska Poręba, Kudowa, Polanica, Wambierzyce, Zamek Książ, Chojnik, Grodziec, Bolczów, Twierdza Kłodzka i wiele, wiele innych. Do tego grona dołącza Świdnica z trzema najważniejszymi obiektami: Kościołem Pokoju, katedrą oraz Rynkiem. Obecnie wydanych jest ponad 4000 naklejek, jednak liczba ta wzrasta z każdym dniem. Prowadzenie dziennika turystycznego może być ciekawym hobby zarówno dla nowych podróżników, jak i zaprawionych w bojach globtrotterów . Osoby najbardziej wytrwałe w kolekcjonowaniu mogą liczyć na dodatkowe nagrody oraz odznaki. Więcej informacji  tutaj:  pl.wander-book.com

Dzienniki i naklejki można kupić w Informacji Turystycznej na świdnickim Rynku. Świdnica dołączyła do inicjatywy turystycznej dzięki staraniom Lokalnej Organizacji Turystycznej Księstwa Świdnicko-Jaworskiego.

Wander Cards

Poprzedni artykułSprzątanie brzegów Bystrzycy już jutro
Następny artykułDziałka sprzedana za ponad milion złotych