Strona główna Sport Piłka nożna Efektowne zwycięstwo z Bielawianką

Efektowne zwycięstwo z Bielawianką [FOTO]

0

Piłkarze Polonii-Stali Świdnica w sobotę odnieśli niezwykle przekonujące zwycięstwo pokonując na wyjeździe Bielawiankę Bielawa 5:0. Już w najbliższą środę, 22 kwietnia podopieczni Marcina Morawskiego rozegrają na własnym boisku kolejny ligowy pojedynek, tym razem z Bystrzycą Kąty Wrocławskie.

18

Goście środowej potyczki zajmują obecnie 14. pozycję w ligowej tabeli mając na swoim koncie 20 punktów. Wiosną spisują się jednak bardzo słabo – legitymując się zdobytym zaledwie jednym punktem w pięciu rozegranych bojach. Faworytem meczu oczywiście wydają się być biało-zieloni, ale historia niejednokrotnie pokazała już, że jakiekolwiek punkty można sobie dopisywać po końcowym gwizdku arbitra. Liczymy, że gospodarze zaprezentują się nie gorzej niż w ostatnich spotkaniach i dadzą sporo radości zebranym w środę kibicom.

Bądź w środę z piłkarzami Marcina Morawskiego i dopinguj ich w odniesieniu dwunastego zwycięstwa w tym sezonie. Początek meczu z Bystrzycą Kąty Wrocławskie o godz. 17.00 – wejściówki w cenie 10 złotych.

/Polonia-Stal Świdnica, FOTO: Łukasz Kufner/

Poprzedni artykułŚwidniczanka Lwicą Biznesu?
Następny artykułDDKF „Okiem Młodych”: Miasto od środka