Strona główna Sport Lekkoatletyka Biegi przełajowe na świdnickim OSiR-ze

Biegi przełajowe na świdnickim OSiR-ze

1

Lekkoatleci ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych wystartowali w Indywidualnych Biegach Przełajowych, które rozegrane zostały na terenie Świdnickiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

biegi

Klasyfikacja indywidualna – szkoły podstawowe:

Dziewczęta kl III-IV
1. Alicja Klag /SP 4/
2. Lena Niemczyk /SP 4/
3. Alicja Uroda /SP 4/

Chłopcy kl III-IV
1. Oskar Leśniak /SP 6/
2. Michał Staroń /SP 6/
3. Igor Kańczuga /SP 1/

Dziewczęta kl V-VI
1. Wiktoria Kolanek /SP 6/
2. Ola Tomala /SP 1/
3. Anna Drożdż /SP 8/

Chłopcy kl V-VI
1. Rafał Dzidek /SP 6/
2. Olek Rzyhak /SP 1/
3. Marcel Żukowski /SP 6/

Do klasyfikacji drużynowej liczone były trzy najlepsze zajęte miejsca przez zawodników danej szkoły osobno dla dziewcząt i chłopców przeliczone na punktu wg tabeli.

Klasyfikacja drużynowa /w nawiasie punktacja do współzawodnictwa/:

Dziewczęta:
1. SP 4 – 58 pkt /10 pkt/
2. SP 6 – 45 pkt /8 pkt/
3. SP 1 – 42 pkt /7 pkt/
4. SP 8 – 41 pkt /6 pkt/
5. SP 315 – 24 pkt /5 pkt/
6. SP 105 – 20 pkt /4 pkt/
7. NSP Bliżej Dziecka – 9 pkt /3 pkt/

Chłopcy:
1. SP 6 – 72 pkt /10 pkt/
2. SP 1 – 41 pkt /8 pkt/
3. SP 4 – 40 pkt /7 pkt/
4. SP 8 – 28 pkt /6 pkt/
5. SP 105 – 22 pkt /5 pkt/
6. SP 315 – 17 pkt /4 pkt/
7. NSP Bliżej Dziecka – 14 pkt /3 pkt/

Klasyfikacja indywidualna – gimnazja:

Dziewczęta – Gimnazja
1. Eliza Ostrowska /G-4 Świdnica/
2. Katarzyna Kołtunowicz /G- 3 Świdnica/
3. Adrianna Czerniak /G-4 Świdnica/

Chłopcy – Gimnazja
1. Damian Myszkowski /G-4 Świdnica/
2. Szymon Krupczak /G-4 Świdnica/
3. Szymon Kopacz /G-4 Świdnica/

Do klasyfikacji drużynowej liczone były trzy najlepsze zajęte miejsca przez zawodników danej szkoły przeliczone na punktu wg tabeli.

Klasyfikacja drużynowa /w nawiasie punktacja do współzawodnictwa/:

Dziewczęta – Gimnazja:
1. Gimnazjum nr 4 – 33 pkt /6 pkt/
2. Gimnazjum nr 3 – 24 pkt /4 pkt/
3. Gimnazjum nr 2 – 19 pkt /3 pkt/
4. Gimnazjum nr 1 – 15 pkt /2 pkt/

Chłopcy – Gimnazja:
1. Gimnazjum nr 4 – 37 pkt /6 pkt/
2. Gimnazjum nr 1 – 23 pkt /4 pkt/
3. Gimnazjum nr 3 – 13 pkt /3 pkt/
4. Gimnazjum nr 2 – 12 pkt /2 pkt/

Klasyfikacja indywidualna szkół ponadgimnazjalnych:

Dziewczęta:
1. Paulina Szakiel /ZSE Świdnica/
2. Agata Boruszewska /II LO Świdnica/
3. Monika Stanisz /II LO Świdnica/

Chłopcy:
1. Wojciech Grześków /I LO Świdnica/
2. Piotr Kotowicz /III LO Świdnica/
3. Gracjan Głowacki /III LO Świdnica/