Strona główna Sport Siatkówka Siatkarki MKS-u odpadły z dalszej fazy rywalizacji

Siatkarki MKS-u odpadły z dalszej fazy rywalizacji

0

Siatkarkom MKS-u Świdnica nie udało się przebrnąć przez turniej ćwierćfinałowy Mistrzostw Polski kadetek odbywający się w Kluczborku. Nasza drużyna zanotowała wygraną i trzy porażki kończąc swoją przygodę z mistrzostwami kraju.

siatka

W podgrupie A nasze zawodniczki prowadzone przez Magdalenę Sadowską rozpoczęły od porażki 0:3 z PTPS Piła. Pewna wygrana bez straty seta z NTSK Nysa dała nam jeszcze możliwość gry o czołowe lokaty i wyjście do półfinału Mistrzostw Polski. Niestety świdniczanki zanotowały dwie porażki – o:3 z MKS-em Kluczbork i 1:3 z BKS-em Bielsko-Biała i zajęły ostatecznie czwarte miejsce w rozgrywanym w Kluczborku turnieju ćwierćfinałowym Mistrzostw Polski.

Poprzedni artykułPomost z dziurą
Następny artykułPolicja szuka świadków