Strona główna Bez kategorii Otwarta Scena Amatora po raz drugi

Otwarta Scena Amatora po raz drugi

0

Świdnicki Ośrodek Kultury zaprasza na drugą odsłonę Otwartej Sceny Amatora. W Klubie Bolko 10 kwietnia o 20.00 rozpocznie się koncert z udziałem dwóch zespołów – The Lottery z Wrocławia i Olven z Brzegu.

The-Lottery-foto-580x384

The Lottery (na zdjęciu) to wrocławski zespół grający indie rocka z domieszką energicznej, melodycznej gitary prowadzącej. Tworzy go grupa czterech szalonych studentów, w których płynie krew prawdziwych rockmanów. Loteria, nazwa z przypadku, która w pełnym stopniu określa cały zespół – spontaniczność, kreatywność, przygoda. W styczniu 2015 roku The Lottery nagrało debiutanckie demo, na którym znajduje się w pełni autorski materiał.

Olven to zespół z Brzegu założony w roku 2011 i grający britpop z elementami alternatywy, biorąc za przykład zespoły brytyjskie pokroju Oasis czy Arctic Monkeys, kończąc na znanym polskim zespole Myslovitz. Zespół w którego skład wchodzą: Miłosz Gawlik grający na gitarze solowej, który to dołączył do zespołu Olven wraz z perkusistą Michałem Wawrzyniakiem  w roku 2014 dodając świeżego tchnienia, Michał Rabenda zespołowy frontman przygrywający melodyjne partie na gitarze rytmicznej, Tomasz Sobolewski grający na gitarze basowej, oraz Karol Maryszczak grający na instrumentach klawiszowych.

Bilety w cenie 5 złotych można kupić w dniu koncertu.

Występ zespołu Olven:

Poprzedni artykułWielkanocna pisanka z „Abracadabra” [KONKURS]
Następny artykułWiatr powala drzewa, zrywa dachy