Strona główna Wydarzenia Kradli katalizatory, teraz posiedzą

Kradli katalizatory, teraz posiedzą

2

Nawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom powiatu kłodzkiego , którzy w październiku 2014 r. na terenie powiatu świdnickiego dokonali kradzieży katalizatorów. Straty na szkodę właścicieli pojazdów wyniosły ponad 40 tys. złotych.

policja4

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy prowadząc na terenie powiatu świdnickiego czynności dotyczące kradzieży katalizatorów zatrzymali dwóch mężczyzn mieszkańców powiatu kłodzkiego. Jak się okazało, w październiku 2014 roku na terenie powiatu świdnickiego, zatrzymani dokonali kradzieży czterech katalizatorów wraz z układami wydechowymi z samochodów marki mercedes sprinter.

W trakcie prowadzonych czynności policjanci ustalili, iż zatrzymani mężczyźni mają już na swoim koncie podobne przestępstwa. Obaj przyznali się do kradzieży i dobrowolnie poddali karze.

Młodszemu mężczyźnie wymierzono karę 1 roku i 8 miesięcy pozbawienia wolności, natomiast 33-latkowi 1 roku pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat. Ponadto obaj mają obowiązek naprawienia szkody w terminie 2 lat od daty uprawomocnienia się wyroku.

Poprzedni artykułPrzyjechał Bronkobus [FOTO]
Następny artykułTelewizja Uśmiechu przeciw mowie nienawiści